Целюлоза для схудненняЦелюлоза для схуднення

Прийом микрокристаллической целюлози для схуднення

Мікрокристалічна целюлоза — це препарат, який лікарі рекомендують приймати при розвитку атеросклерозу, діабеті та інтоксикації, а також як допоміжний засіб при ожирінні. Даний препарат має волокнисту структуру, а виготовляють його з бавовняної целюлози. Основна роль целюлози при схудненні — блокувати апетит, а також відчуття голоду. Саме з цим пов’язано таке поширення його прийому при ожирінні або в боротьбі з надмірною вагою. Випускають цей засіб або в порошку, або в таблетках, а при попаданні безпосередньо в шлунок, мікрокристалічна целюлоза володіє здатністю поглинати багато рідини, що сприяє збільшенню її розмірів і заповнення майже всього шлункового простору.
Через це всі рецептори, розташовані в цьому органі, подають в мозок сигнал про наповненість, а це призводить до придушення апетиту. Важливим у прийомі целюлози для схуднення є необхідність у споживанні великої кількості води або інших напоїв, адже тільки в такому випадку можливе набухання препарату. У разі невиконання подібних рекомендацій, можуть виникнути значні проблеми з ШКТ, такі як здуття, запори та інше. Крім цього, при її вживанні, потрібно додатково поповнювати організм важливими мікроелементами і вітамінами, що пов’язано зі здатністю целюлози вбирає все, що знаходиться в шлунку, в тому числі і корисні речовини. Пити дані комплекси потрібно окремо від прийомів їжі з целюлозою, щоб вони встигли засвоїтися.

Не зайвим буде зазначити, що не дивлячись на те, що целюлоза здатна блокувати апетит, це досить короткочасне явище, адже насичуваність організму вимірюється також підвищенням в крові рівня глюкози, а в разі її зниження з’являється відчуття голоду, що є вимогою їжі. Що стосується особливостей прийому целюлози для схуднення, то пити даний препарат необхідно тричі на день, за деякий час до прийому їжі. Результат таких маніпуляцій, виходячи з запевнення виробників, при правильному харчуванні стає помітним після тижня або десяти днів прийому целюлози.

Але не можна випустити той факт, що велика кількість жінок, що намагаються схуднути з целюлозою, наголошували на тому, що застосування подібного препарату не дає очікуваних результатів. Це пов’язано з тим, що після припинення його дії апетит відновлюється і стає ще сильнішим. Однак існує й інша думка, його висловлюють жінки, які, крім вживання целюлози, ще сиділи на дієті, а також отримували помірне фізичне навантаження.

Саме тоді їм вдалося схуднути на кілька кілограм. Виходячи з вищесказаного, можна прийти до висновку, що допомогти целюлоза в питаннях схуднення може тільки тоді, коли підходити до даної проблеми тільки комплексно, а застосування даного препарату без виконання будь-яких інших заходів — ні до чого не приведе.