Часник для схудненняЧасник для схуднення

Як допомагає часник при схудненні?

Багато друковані видання свідчать про те, що часник сприяє прискоренню обміну речовин. Але, від вживання в їжу пекучих прянощів метаболізм людини залежить мало, і збільшується він пропорційно тому, яку їжу ви вживаєте. Рівень метаболізму буде підвищуватися в тоді, коли ви будете в їжу вживати в більшості протеїнові продукти, цільне зерно та овочі.

Одним з визначальних чинників є наявність фізичного навантаження. З приводу користі часнику для схуднення, можна відзначити, що сьогодні досліджень, які підтверджують прискорення метаболізму, поки немає. Так, що надії на те, що ви схуднете через те, що просто їсте часник, покладати не варто. Так, ця пекуча пряність зможе допомогти вам привести себе у форму, але механізм її дії дещо інший.
Згідно з дослідженнями, вченими встановлені такі корисні властивості прянощі: • підвищує стійкість організму до простудних захворювань; • має антибактеріальні властивості; • зміцнює імунітет; • запобігає виникненню процесів бродіння в кишечнику; • знижує рівень холестерину в крові; • допомагає боротися з кишковими паразитами; • сприяє поліпшенню апетиту; • робить благотворний вплив на процеси боротьби з висипом хворобою. Вживаючи в день зубчик часнику, ви зможете зміцнити здоров’я. Але даних про те, що в процесі схуднення часник пригнічує апетит, поки немає. Багато фахівців вважають, що вживання натщесерце цієї пряності, стимулює вироблення шлункового соку.

Тому використовувати часник рекомендують тільки як приправу. Під час зниження ваги часник використовується як смаковий замінник солі. Страви, приправлені сумішшю пряних трав і товченого часнику, сприяють виведенню надмірної рідини з організму. Є народний метод застосування часнику для схуднення.

Суть дієти в тому, що в перший день перед кожним прийомом їжі необхідно вживати по одному зубчику часнику, у другій — по два і так до шостого дня по наростаючій. При цьому суворі обмеження в харчуванні стосуються тільки мучного та солодкого. Далі кількість споживаного часнику потрібно знижувати в зворотній послідовності. Авторство дієти за непідтвердженою інформацією приписують знаменитому Геннадію Малахову.

На думку фахівців, вживання прянощі в таких кількостях стимулює травлення і може викликати проблеми зі шлунком. Також потрібно відзначити, що вживання часникових настоянок і часнику заборонено при хворобах нирок і підшлункової залози. Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що часник зможе урізноманітнити дієтичне меню і виступить повноцінним замінником солі, але ось самостійно жиросжигающими властивостями пряність не володіє.