Чемпіонат Росії з пауерліфтингу +2013Чемпіонат Росії з пауерліфтингу +2013

Ефективні тренування для підготовки до чемпіонату з пауерліфтингу

Багато спортсменів, які прагнуть взяти участь в чемпіонаті Росії з пауерліфтингу 2013, готові, здавалося віддати будь-які гроші, щоб отримати найбільш ефективну тренувальну програму, яка допоможе домогтися найкращих результатів. Саме про таку програму сьогодні і буде говоритися в даній статті. Тут ви дізнаєтеся, як домогтися бажаної ефективності від тренувань з триборства.

Грунтується дана програма на виконанні вправ по п’ятдесят повторень. Для багатьох, звичайно, така цифра може здатися нездоланною. Проте така кількість повторень дозволяє сильно зміцнити психіку спортсмена, що неймовірно важливо за участю на змаганнях в даному виді спорту. Зазвичай основна частина спортсменів ігнорує інтенсивні тренування внаслідок почуття дискомфорту, що доставляється таким процесом. Дана методика є досить брутальної і неймовірно ефективною.
Більше того, її просто можна спробувати для різноманітності. Щоб домогтися високих результатів на чемпіонаті Росії з пауерліфтингу 2013, дуже важливо вдатися саме до методики сетів з п’ятдесяти повторень. Одного разу почавши тренуватися таким чином, ви досить швидко відзначите неймовірне збільшення у силі, збільшення витривалості. Хоча не варто також нехтувати таким поняттям, як відпочинок. Робити такі сети краще не більше двох тижнів до ряду, оскільки така програма відрізняється своєю надзвичайною брутальністю і вимагає відповідного відновлення у разі недотримання даного правила.

Для досягнення високих показників на чемпіонаті Росії з пауерліфтингу 2013, слід вибрати 4-6 основних вправи, що забезпечують здійснення навантаження на все тіло. При наявності у спортсмена штанги, найкраще вибрати присідання, жими лежачи, станову тягу, згинання рук і шраги. Вага штанги необхідно брати з розрахунку, що ви зможете підняти його 25 разів за підхід, дотримуючись при цьому хорошу техніку виконання.

Взявши снаряд, виробляють максимальну кількість повторень, після чого штангу кладуть на підлогу, відпочивають близько десяти секунд і знову намагаються виконати максимальну кількість повторень. Такі дії продовжують до досягнення показника в п’ятдесят повторень. Для присідань, наприклад, можна взяти снаряд вагою в 125 кілограмів, присісти близько тридцяти разів, відпочити, зробивши кілька глибоких вдихів, і вичавити ще близько шести повторень.

Після цього можна зробити ще повтору чотири, а при наступному підході спробувати повністю завершити сет. Закінчивши присідання, виконують двох-трихвилинну перепочинок і приступають до виконання наступної вправи. Така робота передбачає неймовірно великі зусилля, що навіть може стати причиною тимчасової відмови роботи м’язів.

Хоча адаптація до даної програми проходить досить швидко, і вже незабаром можна спостерігати позитивні результати таких тренувань.