Цигун для схудненняЦигун для схуднення

Старокитайська гімнастика цигун для схуднення

Правильне харчування за методикою цигун — це пропорційний поєднання п’яти основних смаків: • кислого; • гіркого; • солоного; • солодкого; • гострого. Крім цього, потрібно навчити себе прислухатися до відгуків організму і розуміти, що йому необхідно. За методикою цигун для схуднення потрібно замінити в своєму раціоні м’ясо соєю. Вечеряти потрібно за 4:00 до сну і не пізніше.

Жорстких обмежувальних рамок в раціоні харчування немає. Багато майстрів старокитайської методики говорять про те, що після її застосування, через деякий час, апетит поступово знизиться. І все-таки чи дійсно методика цигун для схуднення ефективна?
Провідні японські вчені з клініки Аояма з’ясували, що дихальна гімнастика відновлює діяльність симпатичної нервової системи, що призводить схудненню. У тестуванні брали участь 40 жінок віком від 40 до 50 років. Половина з них мала проблеми з ожирінням, а друга половина — була здорова. Через місяць регулярних занять за методикою цигун, перша група показала хороші результати зниження ваги, що й дало вченим можливість зробити висновки про дієвість дихальної гімнастики. В основі старокитайської методики цигун лежить три основні вправи: • жаба; • хвиля; • лотос.

На думку майстрів старокитайської дихальної гімнастики, вправа жаба є найбільш ефективним прийомом методики цигун для схуднення, воно допомагає знизити апетит. Для виконання потрібно присісти на стілець і розставити ноги на ширину плечей. Між гомілкою і стегном повинен утворитися прямий кут, стопи притиснуті до підлоги. Стисніть ліву руку в кулак і обхопіть його правою.

Лікті опустіть на коліна, нахиліть тулуб вниз, на кисті рук лобом опустіть голову і закрийте очі. Зробіть вдих і повільний видих через рот. М’язи живота розслабте. Зробивши вдих через ніс, живіт напружте, при цьому він повинен округлиться. Затримайте на невеликий проміжок часу дихання і продовжуйте дихати, як було описано раніше.

Вправу потрібно виконувати не більше п’ятнадцяти хвилин три рази на день. Після закінчення потрібно відпочити сидячи з заплющеними очима. Вправа хвиля потрібно робити тоді, коли вас долає почуття сильного голоду. Лежачи на спині, під прямим кутом зігніть ноги в колінах, стопи притиснуті до підлоги.

Покладіть одну руку на груди, а другу — на живіт. Вдихніть і втягніть живіт. Видихаючи, округлите живіт і втягніть груди. Кількість повторів — 40 разів.

Вправа лотос стимулює метаболізм і відновлює життєві сили. Виконується сидячи. Ноги схрестіть і покладіть так руки, щоб зап’ястя спиралися на стегна, а долоні були спрямовані вгору. Спину випрямити, і закрийте очі. Протягом п’яти хвилин чергуйте глибокі вдихи і видихи.

Потім видихайте таким чином, щоб видих був глибоким і беззвучним. Дихайте так ще п’ять хвилин, після чого дихайте в звичайному темпі. Тривалість виконання — 10 хвилин.

Завершується «лотос» аналогічно попереднім двом вправам.