Цикорій для схудненняЦикорій для схуднення

Чи ефективний розчинний цикорій для схуднення?

Головним корисною властивістю, що мають відношення до метаболізму, є наявність у складі цикорію інуліну. Ця речовина відіграє основну роль у харчуванні людей, які страждають на цукровий діабет. У травній системі людини інулін здатний трансформуватися у фруктозу, яка, як і глюкоза, є генератором енергії. Але, фруктоза не вимагає виділення підшлунковою залозою інсуліну. Тому, основне корисна властивість цикорію — наявність інуліну в складі.

Цикорій має сечогінну, протимікробну, жовчогінну і протизапальним ефектом. Всі ці властивості мають величезне значення для організму. Важливим є той факт, що цикорій не містить кофеїну і, відповідно, не збуджує нервову систему. Це дозволяє застосовувати його корисні властивості не тільки вранці, але і ввечері.
Постараємося з’ясувати, чи має корисні властивості цикорій для схуднення. Зміст інуліну в корені цієї рослини — 60%. Завдяки присутності цього мікроелемента в складі, обумовлюється підвищення в крові цукру. Хоча дана здатність більш важлива для людей з діабетом, але для тих, що худнуть цикорій також може принести багато корисного.

За допомогою інуліну процеси всмоктування жирів і легкозасвоюваних вуглеводів сповільнюються. Також цикорій сприяє поліпшенню мікрофлори кишечника і нормалізує роботу метаболізму. Прискорення обмінних процесів — це важлива властивість цикорію для схуднення, воно допомагає раціонально витрачати надійшли з їжею калорії.

Слід зазначити, що розчинний порошок цикорію в процесі зниження ваги основної ролі не грає. Його чудодійні властивості трохи стимулюють процес схуднення, але лише в частині поліпшення діяльності кишечника. На жаль, випивши чашку напою, він не здатний зробити так, щоб організм почав активно знижувати вагу. Для того, щоб почати скидати вагу, на період схуднення — потрібно зменшити калорійність раціону.

При цьому для забезпечення нормальної життєдіяльності, організм почне поглинати накопичені жири. Саме в цей момент потрібно застосовувати цикорій для схуднення. Щоденне вживання цього розчинного напою взамін звичних кави або чаю, допоможе прискорити метаболізм. У напій з цикорію цукор або його замінники додавати не рекомендується, оскільки будь-які «підсолоджувачі» миттєво підвищить калорійність напою в кілька разів.

Вживаючи розчинний цикорій без цукру, ви зможете отримати всі корисні його властивості без шкоди для здоров’я.