Ціни на тренажери для домуЦіни на тренажери для дому

Кардіотренажери: ідеальний варіант тренажерів для дому

Всі широке розмаїття спортивних тренажерів ділиться на силові і кардіотренажери. Силові тренажери спрямовані на розвиток і вдосконалення силових якостей. Кардіотренажери, у свою чергу, активізують роботу дихальної та серцево-судинної систем. Для домашніх занять, які спрямовані на зміцнення здоров’я, найцікавішими будуть кардіотренажери.

Силові знадобляться вам лише в тому випадку, коли метою тренувань буде збільшення м’язової маси. При виборі спортінвентарю слід пам’ятати, що ціни на тренажери для будинку залежать від виробника, якості та типу товару. Наприклад, деякі кардіотренажери представлені на ринку в двох варіаціях: механічні та електричні.
Перші приводяться в дію зусиллями спортсмена, при цьому такі моделі коштують набагато дешевше, ніж електричні. Останні, у свою чергу, обладнані електромотором, який і «запускає» тренажер. Працюють такі моделі від мережі.

Вартість пристрою досить висока, також слід зазначити, що додатково доведеться оплачувати рахунки за спожиту електроенергію. Найбільш поширеними кардиотренажерами вважаються: • велотренажери; • еліпсоїди або орбитреки; • степпери; • бігові доріжки. Спільним для всіх перерахованих тренажерів є те, що дозволяють вони отримати повноцінну аеробне навантаження на організм, не покидаючи ваше житло.

Розглянемо коротко кожен з кардіотренажерів. Велотренажер ідеально підходить любителям їзди на велосипеді. Перевагою є можливість виконувати тренування, навіть, якщо за вікном лютує хуртовина чи йде проливний дощ.

У ході заняття не створюється підвищене навантаження на суглоби і спину. На сучасному ринку популярні магнітні тренажери, що мають широкий набір функцій, від якого залежать ціни на тренажери для дому. Щоб не переплачувати, потрібно просто визначити набір функцій, який необхідний вам.

Еліпсоїди є якимсь гібридом бігової доріжки і велотренажера. Під час заняття ноги рухаються по траєкторії, що нагадує форму еліпса, при цьому спеціальні рукоятки дозволяють зберегти рівновагу і задіяти м’язи рук. Тренажер незамінний для огрядних людей, у яких є проблеми з суглобами. Степ-тренажери є, мабуть, менш ефективними кардиотренажерами. Під час заняття руху імітують підйом або спуск по сходинках.

Тренуванні піддаються м’язи ніг і сідниць, при цьому створюється підвищене навантаження на суглоби. Бігова доріжка дозволяє любителям бігу тренуватися в будь-яку погоду. Ступінь навантаження залежить від кута нахилу бігового полотна і від швидкості руху. Істотним недоліком є ​​підвищене навантаження на суглоби.

За доступними цінами тренажери для дому придбати можна в магазині спортивного інвентарю або вчинивши онлайн замовлення в інтернеті.