Цитрусова дієтаЦитрусова дієта

Худнемо на цитрусової дієті

Існує жорстка, але низькокалорійна дієта, яка підходить тільки здоровим людям, така дієта називається цитрусової. За три тижні такого харчування можна скинути п`ятнадцять кілограм, тому як губляться жирові запаси. Така дієта заборонена вагітним і годуючим жінкам, дітям і підліткам страждають ожирінням, а також для всіх громадян, які мають інфекційні або хронічні захворювання. Суть в тому, що цитрусова дієта обмежує надходження в організм певну кількість вуглеводів, білків і жирів, а також безліч вітамінів, органічних кислот і мікроелементів. Перед тим як почати дієту, потрібно проконсультуватися з лікарем, що б він оглянув ваше здоров’я і визначив, чи не принесе шкоду таке харчування, а так само складе раціон підходящих для вас вітамінно-мінерального комплексу або добавок до їжі.
Калорії Врахуйте, що через низьку калорійності продуктів можливе погіршення самопочуття, зниження артеріального тиску, слабкість, запаморочення, зниження концентрації уваги і швидкої реакції. Якщо ці симптоми стали явними, то потрібно припинити дієту або перейти на більш виснажливу для вас і вашого здоров’я. Існує більш м’яка цитрусова дієта — мандаринова. Правила, цитрусової дієти

1. Приймати їжу потрібно перед кожним виходом з дому або за тридцять хвилин до будь-якої фізичної діяльності. 2. Вечеряти потрібно за 7:00 до сну, щоб організм зміг розщепити і вивести з організму накопичені жири, а так само виведення токсинів і шлаків. 3. Перед початком цитрусової дієти потрібно здійснити промивання шлунка. Меню цитрусової дієти

Сніданок: двісті мілілітрів томатного або апельсинового соку. Обід: два крупні ківі, один грейпфрут. Вечеря: сто п’ятдесят грам сушеного чорного хліба, два варених яєць, двісті мілілітрів чистої води. Калорії За тридцять хвилин до відходу до сну потрібно випити несолодкий зелений чай з двома часточками лимона, листям сушеного бергамота і м’яти, шматочок лайма.

Це дієта придбала найбільшу популярність в Німеччині, там її дотримуються безліч жінок. До основного курсу цієї дієти можуть бути розвантажувальні дні, які потрібно проводити відповідно до пропонованого меню протягом декількох днів кожен місяць або тижня. Це закріпить результат і налаштує організм на підтримання оптимальної ваги. Для різноманітності в меню замість грейпфрута можна вживати апельсини або мандарини, або випити склянку змішаного з різних фруктів соку.

Для того щоб жир спалювався, корисно займатися плаванням, фітнесом або гуляти пішки, бажано де ні-будь в парку або на природі, подалі від забрудненого повітря і різних заводів.