Дієта Юлії КуварзіноюDieta Julii Kuvarzinoj

Дієта Юлії Куварзіною викликає активний інтерес — актрисі вдалося скинути більше 20-ти кг зайвої ваги. Які заходи допомогли схуднути чарівною героїні серіалів?

Коротка передісторія

Юлія Куварзина досить довго навіть не замислювалася над питанням схуднення — своєю популярністю вона багато в чому зобов’язана не тільки природному чарівності, але і пишною фігурі. До всього іншого, чоловік нашої героїні нітрохи не дорікав дружину — зрештою, щастя в особистому житті мало залежить від об’єму талії.

Після пологів та грудного вигодовування доньки Лізи Юлія ще додала у вазі. Зрештою, проблема набула загрозливого характеру — при зростанні в 165 см Куварзина стала важити 90 кг, з’явилися перші складності. Одного разу, катаючись з донькою на Ледянка, наша героїня раптом усвідомила, наскільки «великий» вона стала і як мало місця залишається малятку на дошці. Вона з жахом подумала, що ненароком може нашкодити доньці. Це підштовхнуло актрису до рішучих дій.
Секрети схуднення Юлії Куварзіною

Ніколи раніше Юлія не вдавалася до жорстких дієт. Щоб не нашкодити своєму здоров’ю, вона звернулася за допомогою до професіонала — дієтолога Маргариті Корольової. Також актриса придбала абонемент на фітнес, стала відвідувати басейн, масаж і сауну.

Королева приділила своїй пацієнтці максимум уваги — перша їхня розмова тривала кілька годин. Юлія найбільше побоювалася, що доведеться дуже жорстко обмежувати себе в харчуванні. На щастя, запропонована Корольової дієта виявилася досить щадить і вельми ефективною.

Королева провела з актрисою кілька бесід, у процесі яких було опрацьовано питання мотивації. Дієтолог допомогла Юлії виявити і усвідомити власні помилки, а також встановити істинні бажання.

Оскільки призначена актрисі дієта носить строго індивідуальний характер, точне її меню не розголошується, зате загальні принципи відомі. Під час дієти Юлія харчувалася дробно, з інтервалом в 2-3 години. Вага порції їжі не перевищував 250 м Вранці вона з’їдала по 1 ст.л. оливкового масла. Вечеряла актриса не пізніше 19.00 — після цього вона пила лише воду. Рідина Куварзина вживала за 30 хвилин до їди і через деякий час після трапези (запивати їжу Королева їй заборонила). Добова норма вільної рідини становила 2-2.5 л.

Вся їжа готувалася шляхом відварювання у воді або на пару (також Юлії було дозволено їсти печені продукти, а ось обсмажена їжа повністю виключалася).

Головною незручністю був повна відмова від солі і від борошняних виробів (дозволено було вводити в раціон лише житні тости і дієтичні хлібці). Також дієта Куварзіною виключала цукор і алкоголь. З солодощів дозволено було вживати лише 3 ч.л. натурального меду в день. Зрідка Юлії дозволялося побалувати себе часточкою гіркого чорного шоколаду.

В основі раціону актриси знаходилися овочі, фрукти, пісні білкові продукти (нежирні сорти м’яса і риби, яєчні білки, знежирені молочні продукти). Крім води дозволялося пити зелений і трав’яний чай (кава і чорний чай потрапляли під заборону). Один раз в тиждень Юлії доводилося розвантажуватися на каші з бурого рису або на кефірної окрошці.

Відгуки

Практика показує, що дотримуючись зазначених вище рекомендацій Юлії Куварзіною дійсно можна вирішити проблему зайвої ваги. Вкрай важливо обчислити оптимальну для себе калорійність раціону (в цьому допомагають спеціальні формули).