Дієта Лариси ВербицькоїDieta Larisy Verbickoj

Робота на телебаченні здається нам цікавою і необтяжливою. Насправді все йде не так райдужно — телеведучі зобов’язані завжди і в усьому бути на висоті. Сьогодні ми розкриємо секрет привабливості й гарної фігури зірки Першого каналу — Лариси Вербицької.

Вимушена дієта Лариси Вербицької

Лише один раз у житті Лариса Вербицька внесла кардинальні зміни в свій спосіб, і посприяло цьому участь в телепроекті «Останній герой». Всі телеглядачі були впевнені, що тендітна від природи Лариса відразу ж покине проект, однак вона з честю витримала випробування голодом і відсутністю комфорту. На острові Вербицької довелося переглянути колишні пріоритети — з часом вона звикла і до піску на зубах, і до постійного відчуття голоду. Острів «забрав» у неї 10 кг аж ніяк не зайвої ваги — команді Вербицької три дні довелося голодувати, а потім протягом ще деякого часу — ділити 1 кг рису на вісьмох учасників (разова порція каші на всіх варилася з 50 г крупи). Коли команді вдалося виміняти у аборигенів цибулину, наступив справжнє свято! Після такого серйозного випробування Вербицька твердо вирішила, ні за яких обставин більше не вдаватися до будь-яких радикальних змін раціону — це не кращим чином позначається на зовнішньому вигляді і на здоров’я.
Щоденна дієта Лариси Вербицької

В юності Лариса навіть не замислювалася про необхідність дієт — вона не втрачала можливості побалувати себе чим-небудь смачним. Наша героїня стверджує, що в своєму житті вона трохи одужувала, лише вигодовуючи обох дітей грудним молоком. Після цього її фігура без жодних додаткових зусиль поверталася до нормальних параметрах (50 кг при 170 см росту).

З віком довелося трохи змінити звички. Сьогодні Вербицька прагне харчуватися раціонально, переконавши себе, що все смачне не приносить користі, а всі несмачне — навпаки. Результатом такої «обробки мізків» стала зміна пріоритетів: тепер для Лариси немає нічого смачнішого тушкованих овочів і риби, а от хліб, цукор і калорійні закуски практично повністю пішли з раціону. Наша героїня взяла на озброєння рекомендацію дієтологів з приводу підрахунку калорій і тепер використовує для приготування їжі лише малокалорійні продукти.

Спорт в житті Лариси Вербицької

Свого часу Вербицька захоплювалася спортом — вона займалася стрибками у висоту і довжину, підводним плаванням, легкою атлетикою та акробатикою. Сьогодні ці захоплення пішли в минуле, і навіть тренажерний зал навіває на нашу героїню тугу. Лариса Вербицька воліє витрачати калорії, займаючись садівництвом, тим самим поєднуючи приємне з корисним. Щоб не з’являвся животик, наша героїня регулярно виконує найпростіше вправу. Вранці натщесерце вона випиває стакан води, сідає на стілець, стежачи, щоб спина залишалася прямою, після чого починає дихати животом. Ця вправа, за її словами, не тільки підтягує м’язи і прищеплює звичку завжди тримати прес в тонусі, але і сприяє кращій роботі внутрішніх органів (зокрема — стимулює перистальтику кишечника).

Дієта героїні нашої статті відповідає всім вимогам дієтології, тому можете сміливо брати її на озброєння. Поєднавши її з активним способом життя, ви до старості збережете хорошу фігуру.