Ефективна водна дієтаводна дієта

Знайомимося з новою ефективною водної дієтою: поради та рекомендації дієтологів

Водна дієта грунтується на тому, що неодмінним учасником всіх процесів життєдіяльності організму стає вода. Вона бере участь у всіх обмінних процесах: від найпростішого, до високоорганізованого. Весь транспорт корисних речовин, а також видалення продуктів обміну з клітин відбувається у вигляді розчинених сполук, вода виводить з організму різні токсичні речовини, як органічні, так і неорганічні за походженням.

Правильне розуміння ролі води в нашому організмі і визнання її позитивного впливу на метаболізм привели дієтологів до створення водної дієти.

Водна дієта: принципи
Водна дієта грунтується на принципі — підвищене споживання чисто не мінеральної та негазованої води саме в тій кількості, яка потрібна для конкретного організму. Причому в розрахунок не береться вода, яка вже входить до складу будь-якого продукту харчування, а також та вода, яку ми вживаємо в складі кави, чаю, компоту та інших напоїв.

Як розрахувати

Щоб правильно розрахувати необхідну кількість води в день, потрібно наявний вага розділити на двадцять. Число, яке вийшло в залишку і покаже кількість води, яку потрібно вашому організму за добу для очищення і нормалізації процесів обміну речовин.

Коли і скільки вживати

Водну дієту краще проводити влітку, коли відбувається найактивнішу виділення продуктів обміну, як через нирки, так і через шкіру та слизові оболонки.

Щоб посилена дієта на воді не перевантажувала серцево-судинну і видільну систему, час, коли дієта може застосовуватися обмежується чотирма тижнями, після яких організму потрібно перерву на такий же час.

Під час водної дієти рекомендується приймати вітамінно-полімерні комплексні препарати з огляду на те, що з потом і сечею відбувається активне виділення мінералів, необхідних для нормального функціонування всіх систем і органів.

Позитивний вплив

Цей режим передбачає рівномірно розділяти всю рідину протягом дня і приймати воду тільки кімнатної температури. Дієта на воді дозволяє нормалізувати стан шкіри і роботу шлунково-кишкового тракту людини. Водна дієта допоможе позбутися зайвих кілограмів, нормалізації тиску, знімає болі в суглобах і головні болі.

Протипоказання

Застосування цієї дієти можливе тільки з попередньою консультацією лікаря, який повинен упевнитися в нормальному стані сечовивідних шляхів та нирок. Також дієта на воді не показана при важких захворюваннях серцево-судинної системи. Отже, водна дієта може застосовуватися виключно в профілактичних цілях, для нормалізації процесу обміну речовин.