Ефективне нарощування м’язівЕфективне нарощування м'язів

Як ефективно наростити м’язи

М’язи не мають властивості рости безперервно. При постійних навантаженнях їм потрібен час на відновлення. Цей відпочинок повинен тривати від тижня до двох. Таким чином, під час періоду відновлення потрібно знижувати навантаження приблизно на 20%. Однак при цьому слід пам’ятати, що у кожної людини є своя оптимальна маса м’язів.
Безконтрольні фізичні навантаження, вправи та харчування для нарощування м’язів може спричинити за собою неприємності. Наприклад, у тих, хто багато і довго «хитається» в спортзалі, можуть виникати болі в м’язах. Це відбувається тому, що при сильних навантаженнях м’язові волокна рвуться. Для того щоб їх зростити, необхідний білок. Для цього спортсмени та вживають в основному білкову їжу.

Крім того, існує рекомендоване спортивне харчування та додаткові компоненти, які посилюють ріст м’язових волокон. Фахівці також рекомендують провести перед початком тренувань очищення нирок за допомогою зборів трав. Якщо у вас немає серйозних порушень роботи нирок, цей збір допоможе в їх очищенні. Що стосується тих, хто поєднав дві мети: нарощування м’язів і спалювання жиру, то тут потрібно бути дуже обережним.

Обмежуючи прийом висококалорійних продуктів, ви помітите зупинку зростання маси м’язів, а також всезростаючу втому. Справа в тому, що для ефективних тренувань потрібен не тільки білок, але й швидко вивільняється енергія, а вона міститься саме в жирах і вуглеводах. Забезпечити зростання м’язів може часте харчування.

Слід приймати їжу через кожні дві-три години, таким чином, в день у вас вийде 5 прийомів їжі Головні продукти, які можна їсти в будь-який час доби — це яйця, риба, будь-які морепродукти, нежирні сири, а також сир, кефір і молоко . Серед вуглеводних продуктів рекомендуються чорний хліб, макарони з темної муки, каші, а також соки-фреш, солодкі фрукти, сиркова маса з родзинками, мед з сиром. Таке харчування забезпечить вам результативну роботу з нарощування м’язів, яка буде приносити вам задоволення!