Ефективний комплекс для схуднення нігЕфективний комплекс для схуднення ніг

Як швидко привести свої ніжки в порядок до літа

Напевно, більшості сучасних жінок і дівчат знайома проблема, коли зайва вага зникає ні з тих місць і зон, де це потрібно в першу чергу. Але, власне, чи можливо взагалі розробити таку систему тренувань, щоб ненависні сантиметри йшли там, де це дійсно необхідно? Благо, відповідь ствердна. Правда, процес може зажадати від Вас істотних зусиль: не просто спеціально розроблений комплекс вправ, але також і сувора дієта, яка передбачає вживання певних видів продуктів.

Головний принцип боротьби з сантиметрами

Насправді, все до банального легко і очевидно: як Ви знаєте, при схудненні зменшується загальний обсяг фігури. Відповідно, якщо при цьому ми будемо виконувати певні види вправ, причому з конкретним кількістю повторень і підходів, ми зможемо досягти бажаного результату. Що ж, здавалося б, все просто. Однак на практиці нам доводиться стикатися з відчутними труднощами і проблемами. Адже справа, що стосується схуднення ніг, за визначенням не може бути простим. Наприклад, в цьому питанні можна зіткнутися з таким негативним наслідком неправильно підібраного комплексу вправ, як надмірний ріст м’язів стегон і сідниць, що, безумовно, навряд чи приведе нас до зменшення обсягів в цілому.

Давайте розглянемо з Вами популярну нині техніку, яка отримала позначення «Бодіфлекс». Вона вже встигла відмінно проявити себе і показати прекрасні результати на практиці. Система включає в себе не тільки різні фізичні вправи, але також і спеціально розроблену дихальну програму, завдяки якій активізується процес спалювання непотрібних жирів за допомогою збільшення вступника кисню в найбільш напружені місця працюючих м’язів.
Система дихальних вправ

Почати потрібно з прийняття вихідної пози. Встаньте, випряміть спину, розставте Ваші ноги по ширині плечей, носки дивляться вперед. Нагніться, обіпріться руками на Ваші ноги, які потрібно злегка зігнути в колінах. Потім розслабтеся і зробіть глибокий видих (важливо повністю випустити наявний в легенях повітря). Після цього різко вдихаєте, форсовано наповнюючи себе киснем. І тепер, використовуючи силу нашої діафрагми, потрібно сильно (можна зі звуком) видихнути через ротову порожнину.

Після цього необхідно затримати дихання приблизно на 7-10 секунд. Це робиться для так званого масажу внутрішніх органів. Вам потрібно втягнути свій живіт (ніби сховавши шлунок під нижні ребра), після чого можна приступати до вправ на розтяжку. Не потрібно поспішати, бо в цій справі головне — освоїти правильну техніку дихання, після чого можна сміливо приступати до чисто гімнастичним вправам.

На закінчення слід повністю розслабити м’язи живота і зробити глибокий видих.

Система розтяжки ніг

Найкращий час для виконання зазначених вправ — це ранкові години, коли перший прийом їжі ще не відбувся. Середня тривалість програми складає близько 15 хвилин.

Зрозуміло, спершу-наперво слід засвоїти тільки комплекс для дихальної системи, після чого можна переходити до набору вправ, що включають в роботу ізольовані групи м’язів (ноги). Звичайно, найкраще виміряти наявний на момент початку занять об’єм стегон. Надалі такі операції потрібно буде робити щотижня. Так Ви зможете отримати об’єктивну картину свого прогресу.

Власне, результатом виконання наведених вправ буде поліпшення загального тонусу м’язів, внаслідок чого сформується прекрасний контур рельєфних жіночих ніжок.

Внутрішня поверхня стегна

Мета цієї вправи — спалити зайві сантиметри в зоні внутрішньої поверхні ноги, а також в області гомілки.

Вам необхідно максимально широко, але без почуття дискомфорту, розсунути ноги в сторони, присівши на підлогу. Після цього злегка потягніть носочки в сторону себе (при цьому важливо не відривати від підлоги п’ятки) і направте їх чітко в сторони. Звичайно, в міру своїх можливостей.

Зіпріться позаду себе прямими руками, приготуйтеся до виконання дихальних вправ. Після комплексу нагнися голову, видихніть і затримайтеся в такому положенні, втягнувши живіт, на кілька секунд.

Орієнтуйтеся на 8 рахунків: витягніть обидві руки вперед, трохи нахиліться, обіпріться на випрямлені руки. Поступово збільшуйте ступінь нахилу, для чого акуратно перебирайте руками по напрямку перед собою.

Прийміть початкове положення.

Зовнішня поверхня стегна

Головна мета цієї вправи полягає в тому, щоб підтягнути і привести в тонус зовнішні м’язи стегна. Відповідно, жирові відкладення будуть активно спалюватися саме в цій зоні. Ще один позитивний наслідок комплексу: істотно зменшується об’єм талії, знімається напруга з попереку. Це дуже корисно для тих, хто змушений більшу частину дня проводити в офісі.

Почніть з прийняття сидячого положення, коли Ваші ноги перехрещені в області колін (ліве над правим). Своєю правою рукою постарайтеся обхопити коліно лівої ноги. В цей же час ліву руку слід прибрати за спину. У такому положенні виконайте дихальний комплекс. Після цього слід стандартна затримка дихання при утягненому животі.

Далі обіпріться на свою ліву руку, правою ж спробуйте підтягти ліве коліно вгору, максимально наближаючи до себе. У цьому випадку Ви можете відчути хорошу опрацювання і розтяжку м’язів талії, а також зовнішній поверхні ноги. У такому стані потрібно завмерти приблизно на 8 або 10 рахунків.

Завершуючи програму, видихніть і розслабтеся, прийнявши початкове положення.