ЕкдистеронЕкдистерон

Природний анаболик екдистерон

Фітоекдістерон виробляється в рослинах. Після вивчення властивостей даної речовини стало відомо про його анаболістіческіх властивостях. У поєднанні з протеїнової дієтою ця речовина допомагало значно збільшити суху м’язову масу. Також в крові знижується рівень глюкози. При цьому рівень інсуліну залишається незмінним.
Спортсмени, які включають в свій раціон екдистерон, відзначають, що стабілізується серцевий ритм, збільшується витривалість і сила під час тренувань, а також зменшується жирова маса і збільшується м’язова маса. В організмі збільшується синтез білка і знижується рівень холестерину в крові. У ході досліджень вчені виявили, що екдистерон прискорює процес синтезу протеїну в м’язовій тканині. Не дивлячись на те, що дана речовина може бути ефективно використано, як анаболік, воно не чинить негативного впливу на організм.

Добова норма цієї речовини становить приблизно 30-50мг. Якщо ж доза буде збільшена до 100мг, ускладнень не буде. Для того щоб забезпечити організм всіма необхідними для створення м’язової тканини елементами, екдистерон можна приймати у поєднанні з протеїновими препаратами.

Це можуть бути амінокислоти, гейнери або протеїнові коктейлі. Ця речовина не знижує рівень тестостерону, як інші добавки, які можуть бути використані спортсменами-важкоатлетами або бодибилдерами. Воно покращує швидкісні і силові показники.

Дуже важливим є позитивний вплив на міокард при інтенсивних фізичних навантаженнях. Таким чином, організм швидше відновлюється і це дає можливість продовжувати активно тренуватися далі. Дана речовина використовується спортсменами різних напрямків. Багато в чому він привертає через відсутність негативних наслідків, пов’язаних з гормональними змінами.

Також немає побічних ефектів, які б відбилися на роботі нирок або печінки. Курс прийому може становити приблизно три-чотири тижні. Після цього відзначається активізація розумової діяльності та підвищення фізичної активності.