Екіпірування для пауерліфтингу бинти для колінЕкіпірування для пауерліфтингу: бинти для колін
Бинти для колін
Кожен важкий вид спорт, як атлетика або гімнастика припускає своєрідний вид екіпіровки, наприклад один з них — це бинти для колін. Наприклад, для штангістів використання таких еластичних бинтів зменшує можливість травми колінних суглобів, а також допомагає в присідання. Що стосується пауерліфтингу ipf, то в цьому виді спорту ці бинти давно не мають такої надійності, тому їх необхідно удосконалити.

По-перше, ці бинти допомагають зняти певне навантаження зі зв’язок коліна, через що ймовірність травматизму знижується до мінімуму. Для цього повинні використовуватися бинти, жорстко намотані на коліна. По-друге, еластичні якості бинтів сприяють більш легкому присіданню, бо при підйомі тяжкості вони стискаються і розтягуються як пружини і дають можливість підняти будь тяжкість.
Важливо згадувати про бинтах не тільки на чемпіонатах з пауерліфтингу ipf, але під час тренувань, оскільки дуже підвищує інтенсивність тренувань, тому що дають можливість повністю відключити всі побоювання від отримання травми. Чим якісніше тренування, тим краще результат на змаганнях. Якщо враховувати всі сказане, напрошується висновок, що чим тугіше намотані бинти, тим краще від них ефект. Однак тут важливо не перестаратися, бо дуже тверді бинти можуть передавити артерії і зв’язки. Зараз у США існує кілька фірм, які займаються виробництвом таких бинтів для присідання.

Всі вони відрізняються тільки своєю жорсткістю, але мають стандартну довжину в 2 метри. Довжину зробили стандартною на всіх бинтах, щоб спортсмени не доходили до абсурду. Адже чим довше бинт, тим більше обертів можна зробити, тим краще буде результат.

..ще зі SportMashina.com: Екіпірування пауерліфтингу
Змагання з пауерліфтингу
Безекіпіровочний пауерліфтинг

А оскільки правила для всіх однакові, стандарти екіпіровок також повинні бути спільними. Спортсмен пауерліфтингу ipf сам вибирає собі бинти за власним бажанням. Але за статистикою всі спортсмени вибирають бинти більш жорсткі, тому що вони додають до результатів від 10 до 30 кг.

Незважаючи на те, що вибір бинтів для колін є особистою справою кожного, варто згадати, що кращими фірмами з виготовлення цих виробів вважаються "Titan" і "Inzer", "Marathon Double Gold line".

Як намотувати бинти відео

Техніка намотування бинтів на коліна або як намотувати бинти по спіралі?