Екіпірування в пауерліфтингу awpcЕкіпірування в пауерліфтингу awpc

Екіпірування для пауерліфтингу awpc

Вимоги до екіпіровці в пауерліфтингу далеко не завжди однакові. Загальні правила одні, але різниця вимог кожної федерації безумовно є. Поговоримо сьогодні про правила екіпіровки в пауерліфтингу awpc. Що стосується костюма, він повинен являти собою цільне багатошарове трико з матеріалу будь-якої товщини. Лямки костюма повинні знаходитися на плечах атлета під час змагань.

Колір і тон костюма допускається абсолютно будь-хто. Штанини костюма не повинні перевищувати середини стегна. Жінка-атлет може носити одноцельное трико, якщо воно відповідає вимогам дизайну.
Категорично заборонено трико з рукавами і коротко обрізаними штанинами. Також у спортсмена повинна бути підтримуюча майка або як її називають жимовая майка. Вона повинна бути виготовлена ​​з джинса або поліестеру, але ніяк не бути холщевой. Майка повинна бути з фабричної горловиною, але не сильно відкритою і вільною.

Спина майки повинна бути обов’язково закрита, однак латки на спині не допускаються. Що стосується рукавів майки, вони повинні бути короткими. Колір майки може абсолютно будь-яким. Під костюм можна одягати нижню білизну, якщо х довжина не нижче костюма. Вони можуть бути з матеріалу будь-якої товщини.

Шкарпетки одягати на змагання допускається, однак вони не повинні стикатися з наколінниками. А ось використання панчіх, гетр і тугих пов’язок категорично заборонено. Допускається застосування ременя поверх костюма, проте він може бути виготовлений тільки з вінілу або шкіри. Пряжки і стібки на поясі також можуть бути виготовлені тільки з цих матеріалів.

За правилами пауерліфтингу awpc, пояс допускається наступних розмірів: 10 см в ширину, 13 см в довжину. Що стосується взуття, під час тренувань, вправ і змагань вона повинна бути присутнім на ногах спортсмена неодмінно. Обмеженнями по відношенню до взуття є металеві шипи і планки. На тренуваннях і змаганнях атлетам дозволяється використовувати бинти і пов’язки тільки з еластичних одношарових тканин: бавовни, поліестеру і медичного крепу.

Гумові бинти і пов’язки або пов’язки з резінозаменітелей категорично заборонені в пауерліфтингу awpc. А ось ліктьові пов’язки можуть бути зроблені з цього матеріалу.