Еліптичні тренажери для домуЕліптичні тренажери для дому

Характерні властивості еліптичних тренажерів

Не завжди є час для відвідування спортзалів і фітнес-центрів, що заважає дотриманню регулярності тренувань. З цієї причини у багатьох з нас виникає бажання обзавестися власним тренажерним залом. І тут головною проблемою є необхідність придбання відповідного тренажера, який буде органічно вписуватися у ваш інтер’єр, займаючи мало місця і при цьому сприяти повноцінному розвитку тіла, підключаючи до роботи максимальне число м’язових груп. У період досягнення цих цілей відмінними помічниками можуть стати еліптичні тренажери для дому, які імітують ходьбу на лижах.
Такі тренажери мають безліч позитивних властивостей. Спочатку слід зазначити, що вони звільняють хребет і суглоби від надмірного навантаження, надають більший ступінь свободи вашим рухам. Завдяки тому, що рух на тренажері здійснюється по траєкторії еліпса, досягається повна синхронізація руху майже всіх частин тіла. З цього випливає, що при занятті на цьому тренажері в якійсь мірі сильніше, або слабкіше тренуються м’язи ніг, рук, спини, сідниць, стегон, плечей, грудей.

Крім цього, саме рух по еліптичній траєкторії в таких тренажерах для дому забезпечує звільнення наших суглобів від зайвого навантаження. Це єдиний тренажер, за допомогою якого здійснюються руху як вперед, так у зворотному напрямку, що в рази підвищує якість ваших тренувань. Еліптичні тренажери для дому відносяться до розряду кардіо і забезпечують людину аеробними навантаженнями. Заняття на ньому, дають результативність на кілька порядків більше, ніж від звичайних спортивних снарядів — позбавлення від зайвої ваги, підтягування м’язів, а також посилюється аеробна здатність організму.

Говорячи про аеробного здатності потрібно відзначити, що під нею мається на увазі вміння організму споживати деяку кількість кисню за період в 1 хвилину часу при фізичних навантаженнях. Саме в той період, коли підвищується дана здатність, посилюється витривалість дихальної системи і зміцнюється серцево-судинна. Всі еліптичні тренажери для дому підрозділяються на кілька видів, але при цьому абсолютно не важливо, віддасте ви перевагу механічної, магнітної або електромагнітної моделі. Справа в тому, що це може вплинути на комфорт під час занять, але тільки не на їх підсумковий результат. Проте, не дивлячись на масу своїх позитивних властивостей, можна відчути і негативний ефект від занять на еліптичних тренажерах для дому.

Тут мається на увазі випадки недотримання протипоказань для занять на них. Так, використовувати такі тренажери не можна людям з серйозними захворюваннями серця, бронхіальною астмою, тахікардією, тромбофлебітом, важкими формами онкології та цукрового діабету. До цього списку слід додати всі інфекційні і простудні захворювання.

У випадку, якщо ви вважаєте стан свого здоров’я цілком нормальним, але перед тренуваннями відчули запаморочення, біль за грудиною, нудоту, слабкість — це свідчить про те, що тренування потрібно перенеси на інший час.