Еліптичний тренажерЕліптичний тренажер

Еліптичний тренажер для дому

В останні роки все більшу популярність набирає фітнес, їм займаються люди різного віку, як чоловіки, так і жінки. Відкриваються не тільки фітнес-центри, але навіть у багатьох офісах встановлюються тренажери, які допомагають поліпшити свою фігуру. Одним з найбільш затребуваних тренажерів у любителів фітнесу є еліптичний тренажер, інша назва якого орбитрек.

Він відноситься до кардиотренажерам, діє на серцево-судинну систему і м’язи, практично не навантажуючи суглоби. Саме цей факт зробив орбитреки дуже затребуваними.
Зручний еліптичний тренажер, і тим, що може бути встановлений як в спортзалі, так і вдома. Домашні орбитреки менше за вагою та розміром, при цьому їх ефективність і функціональність нітрохи не поступається тренажерам, які встановлені в залі. Навпаки, домашні тренажери відрізняє те, що вони виглядають більш стильно. Такий тренажер допомагає не тільки поліпшити фігуру, а й тим людям, які мають проблеми з хребтом, оскільки навантаження на нього при заняттях на орбітрек – мінімальна.

До плюсів такого тренажера можна віднести і те, що він тренує всі групи м’язів, а не окремі. Як правило, еліптичний тренажер поєднує в собі функції велотренажера, бігової доріжки і степпера. При цьому, синхронні рухи на орбітрек не тільки задіють всі м’язи, а й надають гарний вплив на серце і зводить до мінімуму ризик отримати травму. Але перед покупкою тренажера все ж слід проконсультуватися з лікарем.

Вкрай не рекомендується займатися тим, у кого є онкозахворювання або цукровий діабет.

Який же принцип роботи орбитрека? Треба встати на платформу і почати крутити педалі, при цьому спираючись на рукоятки штовхати їх. При цьому йде імітація бігу або ходьби, але немає тиску на голеностоп.

При заняттях м’язи рук, ніг і спини отримують оптимальне навантаження, чого не можна домогтися при звичайному бігу на вулиці.

Перший еліптичний тренажер був винайдений в 1995 році, а через два роки вже з’явилася модель для домашнього використання. Поява орбитрека стало новинкою і дало додатковий поштовх для розвитку цього виду спорту. Через всього 11 років, такі тренажери завоювали величезну популярність не тільки серед професіоналів, а й серед простих людей.

Це не дивно, оскільки орбитрек не тільки поєднує в собі властивості всіх інших тренажерів, він також дає повну свободу в рухах, але бережуть ваші суглоби від зайвих навантажень. Так що заняття на еліптичному тренажері, це цілий комплекс вправ, які спрямовані як на позбавлення від зайвої ваги, так і на підтримку тіла в хорошій формі.