Ентеросгель для схудненняЕнтеросгель для схуднення

Як допомагає Ентеросгель при схудненні

Ентеросгель за один прийом здатний поглинути обсяг шлаків, який перевищує його власну вагу в десятки разів. Як допоміжний засіб для ефективного очищення організму, його досить приймати протягом 5-10 днів. У медицині препарат використовують при алкогольних і харчових отруєннях, при лікуванні алергії, для боротьби з інфекційної і вірусної діареєю, при інтоксикації печінки і нирок.

Також його часто призначають при лікуванні вугрової висипки і для поліпшення стану шкіри. Тривале застосування препарату практично нешкідливо. Забороняється вживати його лише, коли у пацієнта є прояви вираженого застою кишечника.
У чому полягає ефективність Ентеросгелю при схудненні? Препарат не відноситься до групи спеціалізованих засобів для зниження ваги. Проте одним з плюсів є здатність препарату поглинати почуття голоду.

Сам Ентеросгель майже не містить калорій. Пористий розчин в шлунку швидко розбухає і збільшується в об’ємі. Якщо пити препарат на голодний шлунок, виникає помилкове відчуття ситості, таке як після поглинання хорошою порції їжі.

А коли почуття голоду притупляється, дотримуватися обмеження в раціоні і не переїдати не так складно. Застосування Ентеросгелю для схуднення нагадує ефект вживання висівок: набряклий препарат, проходячи через шлунково-кишковий тракт, він пригнічує неприборкане почуття голоду. Враховуючи те, що вживається препарат тричі на день, це дає вам гарантію утримання від незапланованих перекусів.

Як наслідок, зайві кілограми тануть на очах. Людям, які дотримуються строгих дієт, Ентеросгель допомагає очистити організм від шлаків, які з’являються в процесі розпаду білків і жирів. Це дозволяє усунути наслідки інтоксикації: головні болі, слабкість, нудоту. Для схуднення Ентеросгель дієтологи рекомендують приймати з першого дня дієти.

Для цього необхідно розвести в склянці води 1,5 столові ложки пасти або пакетик суспензії. Пити розчин потрібно чотири рази на день за годину до прийому їжі. В силу того, що препарат не викликає звикання, після проходження десятиденного курсу його можна відразу скасовувати. Проте якщо у вас є побоювання, що ви не зможете далі дотримуватися дієти, поступово виключайте препарат, прибираючи по одному в кілька днів, наприклад, спочатку перед сніданком, потім в обід і в останню чергу перед вечерею.

В силу того, що Ентеросгель володіє закріплює ефектом, під час прийому препарату необхідно дотримуватися водний баланс, випиваючи при цьому не менше двох літрів очищеної води в день.