Федерація пауерліфтингуФедерація пауерліфтингу
Федерація пауерліфтингу Росії
Пауерліфтинг — це вид спорту, який полягає в подоланні максимальної ваги. Даний вид спорту також називають силовим триборством.

Це пов’язано з тим, що змагання з пауерліфтингу складається з трьох видів силових вправ: жим штанги лежачи і на лаві горизонтального виду, а також присідання зі штангою на плечах і тяга штанги. За результатами цих трьох вправ визначають переможця і кваліфікацію спортсмена. На відміну від бодібілдингу, для пауерліфтингу не важлива краса і рельєфність тіла спортсмена, тут найголовніше — це подолати і підняти максимальну вагу.

Під час виступів порівнюються показники спортсменів, які виступають в одній ваговій категорії. Якщо у спортсменів однакові показники, перемогу отримує той, у кого менше вага. Пауерліфтинг визнаний офіційним видом спортом в 1987 році, коли була створена перша Федерація атлетизму СРСР, а вже в 1990 році Федерація пауерліфтингу стала самостійною.
Діяльність Федерації заснована на принципах самоврядування, добровільності, гласності, законності та рівноправності його членів. Федерація пауерліфтингу створена для удосконалення, розвитку та підтримки даного виду спорту в Росії. Федерація — це юридична особа, яка має своє майна, права, друк, а також рахунки в банку.

Варто відзначити, що Федерація здійснює свою діяльність в тісному взаємозв’язку з органами місцевого самоврядування та органами державної влади Росії. Що стосується основних цілей і завдань Федерації пауерліфтингу, то вона створена для розвитку та популяризації даного виду спорту на території Росії, а також покликана здійснювати підготовку спортсменів до міжнародних змагань. Основним завданням пауерліфтингу є об’єднання зусиль і можливостей членів Федерації та всіх зацікавлених осіб Росії. До завдань можна віднести розвиток матеріально-технічної бази Федерації, забезпечення захисту прав та інтересів спортсменів, зміцнення і розвиток міжнародних зв’язків.

В рамках Федерації створюються і розвиваються комплексні, навчальні програми з пауерліфтингу.

..ще зі SportMashina.com:
Що таке пауерліфтинг
Нормативи в жимі лежачи
Пауерліфтинг демотиватор

Варто відзначити, що саме Федерація підписує договори і угоди пов’язані зі змаганнями, укладає контракти зі спортсменами, формує загальний бюджет, а також займається доброчинністю. Федерація має права проводити змагання в рамках країни, вільно поширювати корисну інформацію про свою діяльність, спрямовувати членів Федерації у відрядження, у складі делегації, і, звичайно ж, оплачувати їх. Одним словом Федерація необхідна для підтримки, управління та розвитку пауерліфтингу.

Пауерліфтинг відео

Мотивуюче відео про пауерліфтингу.