Філ Хіт (Phil Heath)Філ Хіт (Phil Heath)
Філ Хіт біографія
Автобіографія великого бодібілдера Філа Хіта на прізвисько "Дар".
Народжений в 1979 18 грудня в Сіетлі хлопчик, Філ Джеррод Хіт, вже з ранніх років відрізнявся тягою до спорту, особливо, до баскетболу.

Його навіть прийняли в чоловічу збірну з баскетболу на позицію шутера — коли він поступив в 1998 році в університет в Денвері. Чому як шутера? Та тому, що Філ був невеликого зросту!

Незважаючи на цей недолік, хлопчик проявив себе з перспективною боку і став в команді просто незамінним гравцем.
У 2002 році, разом із закінченням університету, закінчилася і баскетбольна кар’єра Філа. Але він продовжував відточувати майстерність у спортзалі, з посиленим завзяттям розвиваючи м’язи в одному із залів Денвера. Рішення стати культуристом для нього було не просте — він попередньо ретельно зважив всі «за» і «проти» цього спорту, оскільки чудово розумів, що вже в свої 23 роки, маючи невелике зростання — пробитися у великий спорт з такими даними буде ой як не просто!
Правда, вже тоді у нього був один суттєвий «плюс» — він мав чудове, просто відмінне і накочене тіло.
У 2003 році, Філа Хіта очікував його перший в житті чемпіонат з бодібілдингу, який проходив у Північному Колорадо. Звиклий домагатися в житті всіх поставлених цілей, Філ купив фотоапарат, що б за своїми фото визначати, які м’язи необхідно доопрацювати. Як і слід було очікувати, на Чемпіонаті в Колорадо Філ заслужив свою першу перемогу як культурист. Тоді його помітив Джей Катлер, на той час відомий і професійний культурист, який в майбутньому став його наставником.

Вже на наступний рік Філ Хіт став Містером Колорадо, а в 2005 році — виграє Чемпіонат США і Джуніор Нашіоналс у важкій ваговій категорії. За наступні три роки Філ не зазнав жодної однієї поразки і до 25 років став відомим на весь світ. У професійному світі бодібілдингу йому дають прізвисько «Дарування» (- "The Gift").

Можна сміливо сказати, що подальша його кар’єра стала можлива за рахунок професійної допомоги без п’яти хвилин на той час Містера Олімпія, Джея Катлер, який у 2006 взявся його тренувати і готувати до Олімпії. Як потім зізнавався сам Філ, ще в 2006 році, Джей його просто вимотував на тренуваннях і неймовірно переобтяжував. Але Філ був здібним учнем і вбирав усе знання та вміння майстри, як губка.

У 2008 році Філ взяв участь у першій в його житті Олімпії, де виграв бронзу.

..ще зі SportMashina.com: Маркус Рул
Джей Катлер
Сергій Шелестов

Срібло поступитися йому довелося своєму вчителеві. На цьому ж наступному, черговому чемпіонаті, в 2009 році не зовсім вдалий виступ принесло йому лише 5-е місце, в той час, як його тренер Джей Катлер виграв пальму першості. Причиною ж п’ятого місця для Філа стала травма плеча.
Далі слід другий місце в 2010 році на турнірі братів Уайдером, де знову його головним суперником став його ж наставник.

І ось, в 2011 році, Філ Хіт нарешті домігся своєї мети — виграв чемпіонат Містер Олімпія, отримав довгоочікуваний титул і став еталоном для сучасних культуристів до наступної Олімпії.

Філ Хіт відео

Phil Heath відео тренування перед конкурсом Містер Олімпія 2012. Корисний і мотивуючий відео ролик.