Фірми тренажераФірми тренажера

Як правильно вибирати еліптичні тренажери?

У більшості випадків при виборі домашнього спортивного обладнання покупці здійснюють ряд неприпустимих помилок: йдуть на поводу іменитих брендів, переплачують, не звертаючи уваги на якість товару і т.д. Щоб уникнути подібних помилок, розглянемо кілька нюансів, на які слід звернути увагу при покупці домашнього спортивного обладнання, наприклад еліпсоїда. По-перше — що таке еліптичний тренажер? Це різновид домашнього спортивного обладнання, яке широко використовується для схуднення. Оскільки тренажер об’єднує в собі принципи дії степпера, велотренажера і бігової доріжки, він дозволяє ефективно опрацювати м’язи всього тіла.
При цьому організм отримує певну аеробне навантаження. Тренажер складається з підставок під ноги, які дозволяють виконувати руху по траєкторії, що нагадує еліпс, а також спеціальних важелів для рук. Який фірми тренажери найбільш популярні? Однозначної відповіді на це запитання немає. Оскільки кожен виробник намагається приділити увагу певним особливостям модельного ряду домашніх тренажерів, одне і те ж обладнання різних фірм може значно відрізнятися один від одного.

Перед покупкою, насамперед, слід визначити бюджет — суму, яку ви готові витратити на придбання еліптичного тренажера для дому. Слід зазначити, що жадібність в цьому питанні проявляти не варто. Найдешевша модель може не принести бажаних результатів тренувань.

Однак якщо бюджет покупки вкрай обмежений, слід вибирати моделі з мінімальними базовими характеристиками відповідної цінової категорії. Далі слід звернути увагу на ваш початковий вагу, але зовсім не з метою засмутитися. Чим більше ваш стартова вага, тим дорожче тренажер вам доведеться придбати.

Справа в тому, що тренажери фірм-виробників, які не приділяють увагу якості складання устаткування і виставляють товар за низькими цінами, в процесі заняття можуть видавати додаткові шуми, пов’язані саме з неякісною збіркою. Також при виготовленні дешевого спортінвентарю використовуються матеріали низької якості, що призводить до швидкої поломки. Оптимальною навантаженням на тренажер, при якій деталі обладнання не будуть схильні до швидкого зносу, є щоденні 30-хвилинні заняття.

У випадку, якщо ви плануєте тренуватися довше, слід вибирати товар середньої цінової категорії. Також слід прорахувати наперед, скільки користувачів буде тренуватися. Дотримуючись цих правил, ви зможете придбати за прийнятною ціною якісні спортивні тренажери. Фірми-виробники, зверніть увагу, в більшості випадків завищують вартість, оскільки назва бренду занадто «розкручене».

Не потрібно піддаватися такий саморекламі. На сьогоднішньому ринку спортінвентарю можна знайти якісні бюджетні тренажери не надто популярних брендів, які по функціоналу поступатися дорогим моделям не будуть.