ФітболФітбол

Заняття на фітболі

Одним з найефективніших тренажерів для всієї родини є фітбол. Він являє собою пружний м’яч від близько 70 см в діаметрі. Використовується для корекції фігури, допомагає сформувати правильну поставу, врешті-решт, просто піднімає настрій. У наш час практично кожен фітнес-клуб має у себе заняття фітболом.

Але цей тренажер можна використовувати і вдома, оскільки він дуже зручний у зверненні.

Великий і пружний м’яч можна легко надути за допомогою насоса. Він витримує навантаження до 500 кілограм, при цьому навіть якщо він буде пошкоджений, то чи не лопається, а поступово здувається, що зводить ризик отримати травму до мінімуму. У здутому вигляді фітбол легко заховати хоч в шафу, хоч під ліжко, тому цей тренажер незамінний для тих, у кого житлоплоща не дозволяє купити і встановити великий тренажер.
За допомогою фітболу можна виконувати безліч вправ, в теж час це настільки весело і захоплююче, що настрій підвищується саме собою. У тих, хто займається на цьому тренажері, поліпшується крово- і лімфообіг, м’язи стають більш еластичними, поліпшується обмін речовин. Особливо корисний фітбол для тих, у кого проблеми з хребтом або суглобами.

При заняттях з ним ви отримуєте таку ж навантаження, як при заняттях аеробікою або гімнастикою. При цьому повністю відсутній ризик для суглобів і хребта. Якщо ж ви втомитеся, то великий, пружний м’яч завжди можна використовувати як стілець!

Тренування на цьому тренажері розвивають і зміцнюють найбільше м’язи спини і хребта, але при цьому поліпшується рельєф всього тіла! Є ще багато плюсів, які можна коротко перерахувати. Фітбол розвиває почуття рівноваги, покращує роботу вестибулярного апарату і т.д. після занять фітболом м’язи знаходять таку рухливість, яка була у нас в дитинстві.

Фітбол вправи в картинках

Фітбол вправи

Комплекс вправ на фітбол

Фітбол комплекс вправ

Займатися фітболом рекомендують повним людям, оскільки м’яч знімає навантаження на суглоби, він також корисний при варикозному розширенні вен, остеохондрозі і артритах. При заняттях на цьому тренажері також практично відсутнє навантаження на нижню частину тіла, тому заняття ідеально підходять тим, у кого ті чи інші проблеми з ногами. Загалом, фітбол надає чудове дію на весь організм. Допомагає він і вагітним, оскільки допомагає зняти навантаження з хребта і крижів, які під час вагітності несуть найбільше навантаження.

Майбутнім мамам фітбол дозволяє чудово розслабитися і легко виконувати вправи на розтягування м’язів, що допоможе надалі полегшити пологи.

Фітбол відео