Фітнес 1905Фітнес 1905

Один з напрямків фітнесу — боді-балет

В останні роки став широко поширеним боді-балет. Даний напрямок фітнесу, на думку багатьох, вважається спрощеною версією класичного балету. Однак, насправді, подібний погляд є невірним. Боді-балет може відмінно підходити не тільки фізично підготовленим і струнким людям, але так само і тим, хто бажає без значних зусиль підтягти м’язи тіла.
Система вправ боді-балету заснована на синтезі танцювальних рухів і деяких принципів йоги і пілатесу. Завдяки цьому, основною властивістю даної комбінації є її здатність не тільки зберегти м’язовий тонус, але так само з легкістю його збільшити. І при всьому цьому маса тіла не зростає, а навпаки, рельєфи м’язів стають помітнішими і постава приймає правильне положення, як у балетних танцюристів. Боді-балет відмінно діє в рамках занять на рівні однієї групи з пари десятків чоловік. Такі програми можна здійснити за допомогою системи фітнесу 1905 року.

Тут легкістю можна натренувати своє тіло і позбутися зайвих комплексів, так як групові заняття розташовують до духовного розкріпачення. Головним джерелом досягнення успіху під час таких тренувань можна назвати комплексність вправ, які можуть привести в дію відразу кілька груп м’язів. Боді-балет розвиває гнучкість тіла і силову витривалість. Більша кількість часу даного виду фітнесу 1905 року відбувається біля балетного станка. Однак це насправді не означає, що потрібно купувати пачки і пуанти.

Заняття проводяться у звичайній, зручною для кожного, спортивній формі. Не завадять в даному випадку гетри, які здатні розігріти м’язи голеностопа і підвищити його еластичність і рухливість. Боді-балет є найбільш безпечним видом фітнесу, тому як з його програми виключені всі травмонебезпечні руху, такі як стрибки і повороти.

Крім того, подібні заняття здатні допомогти знизити зайву вагу і підходять багатьом людям в незалежності від їх комплекції, віку та рівня підготовки.