Фітнес для хребтаФітнес для хребта

Фітнес для хребта

Фітнес для хребта

Зверніть увагу на те, в якому положенні Ви зараз сидите, читаючи цю сторінку? Чи не нахилений у Вас підборіддя, що не спираєтесь Ви про спинку стільця, випрямлена Чи Ваша спина? Від цього може залежати багато, у тому числі і стан вашого організму в цілому.

Наш хребет відноситься до центральної нервової системи, від якої залежить загальний стан організму. Від хребта відходять більш ніж 550 м’язів. Спинний мозок, у свою чергу, являє собою велике безліч нервових закінчень.
Сидячий спосіб життя може стати причиною ряду недуг і захворювань. Так, наприклад, проблеми в шийному відділі (докладніше про тренуванні м’язів шиї) призводять до серйозних головних болів. Защемлення в грудному відділі нервових закінчень може послужити причиною серцевих захворювань. А проблеми в поперековому відділі (докладніше про тренуванні м’язів спини) позначаються на ногах.

Для того щоб уникнути всіх вищевказаних недуг, слід займатися фітнесом, який сприяє розвитку м’язової маси і дозволяє хребту залишатися в повному порядку.

Але, тим не менш, ми зовсім не надаємо йому належної уваги. А проблеми в повсякденному житті роблять догляд за ним вельми необхідним. Приміром, згадайте, яку сильну навантаження відчуває наш хребет у так звані час-„пік” у громадському транспорті, навіть невеликі поштовхи можуть викликати зсув в спинному мозку.

Ці трансформації надалі, на жаль, можуть стати небезпечними для здоров’я.

За допомогою звичайного м’яча можна вигадати безліч різноманітних фізичних вправ. Він допоможе внести щось нове і цікаве в Ваші заняття фітнесом, а також зміцнить зв’язки і м’язи хребта.

У процесі виконання фізичних вправ з м’ячем або фітболом Ви не тільки будете зосереджувати свою увагу на техніці самого вправи, але ще й будете намагатися утримати рівновагу, щоб не впасти. А це можна зробити лише за допомогою м’язів стабілізаторів. Вони відповідають за вертикальне положення хребта при пересуваннях.

Фітбол для хребта