Фітнес для вагітнихФітнес для вагітних
Чи можна вагітним займатися фітнесом
Фітнес допомагає жінкам в положенні зберегти хороше самопочуття, легше виносити малюка. Та й пологи у займаються спортом дівчат проходять найчастіше добре, без відхилень і ускладнень. Причина цьому проста — під час тренувань, основні м’язи, що під час пологів, серце і легені зміцнюються, що дуже допомагає при пологах як жінці, так і дитині.
Тому фітнес для вагітних і деякі його особливості бажано знати тим, хто чекає малюка або тільки планує. Головним під час вагітності є поміркованість навантажень, необхідно докладати мінімальна напруга під час виконання всіх вправ. Заняття фітнесом для вагітних сприяють зміцненню м’язів малого тазу, знижують або повністю позбавляють від токсикозу, попереджають запори, стимулюють діяльність внутрішніх органів, знижують ризик ожиріння, а також покращують загальний емоційний стан. Перед початком занять фітнесом вагітної необхідно проконсультуватися у лікаря.

Фітнес для вагітнихКожне заняття має включати в себе: • вправи для дихання; • вправи, які зміцнюють м’язи живота; • вправи, які сприяють поліпшенню лімфатичної системи і кровообігу; • вправи, які зміцнюють м’язи спини і збільшують гнучкість хребта; • вправи, що сприяють розтягуванню м’язів тазового дна; • вправи на розслаблення.

..ще зі SportMashina.com: Фізичні вправи для вагітних
Вправи для вагітних
Аквааеробіка

Фітнес для вагітних сприяє тому, що жінка вчиться володіти власним тілом, розпізнавати його сигнали, робить його більш гнучким і сильним, граціозним, і навіть допомагає зняти відчуття неповороткості і тяжкості, яке переслідує кожну жінку під час вагітності. Тренування — це приємне заняття, що приносить користь для розвитку плоду, яке сприяє більш спокійному плину пологів, і приносить радість якнайшвидшого відновлення після пологів.