Фітнес envyФітнес envy

Еталони в сучасному соціумі

Стереотипне мислення породжує появу еталонів і зразків для наслідування, особливо така тенденція проглядається в сучасному світі, коли з обкладинок глянцевих журналів на нас зарозуміло поглядають чудові панночки й мужні представники сильної половини людства. Природно, важко встояти при вигляді такої краси і мимоволі починаєш заздрити людям, які так разюче не схожі на тебе. Мало того, що вони успішні, із завидною матеріальним становищем та й до того ж надзвичайно красиві. Здавалося б, природа нагородила їх усім, при цьому, не забувши заощадити на такому середньостатистичному обивателі, як ти.
В даному випадку, ми категорично не згодні з таким кричуще огидним думкою, існуючим в простолюдді. Дійсно, на глянцевих фотографіях ми бачимо зображення приголомшливих контурних обрисів, спокусливі погляди і гламурний образ. Насправді ці люди нічим не відрізняються від нас.

Вони також працюють, займаються фітнесом envy, їдять, сплять і страждають, просто знайшли в собі сили протистояти негативному впливу факторів із зовнішнього середовища, щоб завжди виглядати презентабельно, незважаючи на ураган в душі або обурення. Сильна особистість завжди зможе впоратися з ситуацією, взяти себе «в руки» і сублімувати негативну енергію в позитивне русло. Головне — завжди залишатися позитивною й розсудливою особливої, оскільки в силу свого менталітету і складною душевної організації, людина йде на поводу у своїх почуттів, проявляє зайву емоційність при виникненні стресових факторів. Вони досягли успіху виключно завдяки докладеним титанічним зусиллям, а тому мають повне право насолоджуватися отриманими результатами.

Красиве тіло — це також важка праця, постійна робота, що не припускає відпустки, лікарняних і вихідних днів, а тому ви завжди повинні залишатися пильним, в іншому випадку всі старання будуть марними. Спочатку необхідно стримати свої апетити і протистояти одному з семи смертних гріхів — обжерливості. Ви зможете продовжувати вживати улюблені ласощі, але при цьому слід розраховувати кількість поглинених і витрачених калорій, інакше всі надмірності будуть повною мірою відбиватися на вашому тілі у вигляді жирових відкладень, вушок над стегнами, целюліту і огидною апельсинової скоринки.

Крім цього, необхідно поступово звикати до виконання додаткових вправ, вести здоровий спосіб життя. Ви можете стати постійним відвідувачем тренажерного залу або записатися на фітнес envy.