Фітнес і депресіїФітнес і депресії

Фітнес рятує від депресії

Фітнес і депресії

Для тих, хто перебуває в депресії, хто відчуває себе покинутим, самотнім і зовсім не захищеним, хто прагнути позбутися негативних емоцій, я хочу запропонувати кілька корисних порад щодо поліпшення настрою.

— Пізно ввечері, вже в ліжку, уявіть собі таку картину: маленький скелястий острів у морській безодні. На самій вершині острова піднімається високий маяк. Стіни цього маяка настільки міцні і товсті, що навіть могутні ураганні пориви вітру не страшні йому. Вночі і вдень, в будь-яку погоду з вікон верхнього поверху йде яскравий промінь світла, який служить орієнтиром для багатьох судів. Саме цей маяк є символом безпеки для людей, що знаходяться на березі.
Уявіть себе цим маяком. Спробуйте уявити духовне джерело світла, який ніколи не згасає. Пошукайте у собі внутрішні сили, які допоможуть пробачити і пізнати інших, тих, хто Вас образив чи образив.

Спробуйте зробити цим людям крок назустріч, хоча б у своїх помислах.

— На світанку поспостерігайте за оживаючої природою і скажіть собі, що новий день принесе тільки позитивні емоції. Причиною депресії і пригніченого настрою є гормон меланін, формування якого посилюється вночі і знижується при перших променях ранкового сонця. Саме завдяки силі природного світла рівень цього гормону знижується в крові.

Існує ще один спосіб позбавлення від пригніченого настрою.

По-перше, прийміть зручну для себе позу, розслабтеся і закрийте очі. На протяг десяти хвилин постарайтеся згадати найяскравіші і щасливі моменти вашого життя. Вже через кілька секунд ви помітите, що ваш настрій покращився.

Постарайтеся віддаватися подібним спогадами кожен день, коли випадає вільний час, особливо – коли у вас поганий настрій. Безумовно, самоповага і віра в свої сили повернуться до Вас не відразу, але цей час неодмінно настане.

Для того щоб підвищити і найголовніше посилити такий „позитивний самоаналіз” спробуйте щораз згадувати щось нове і дійсно радісне.

Також, від схвильованості і дратівливості, безсоння добре допомагає позбутися заспокійливі чай. Рекомендується, у тому числі приймати натуральну квітковий пилок 1-3 рази на день по таблетці перед їжею. Ця чудова натуральна біодобавка активізує життєві сили, зміцнює імунну систему, при цьому захищаючи Ваш організм від хвороб.