Фітнес і схудненняФітнес і схуднення

Правильний фітнес для ефективного схуднення

Сьогодні людству відомо понад тридцять видів спортивних занять, які можна об’єднати єдиним словом фітнес. Основна частина таких занять передбачає використання аеробного або силового навантаження. Фітнес і схуднення передбачає необхідність здійснення кардіо-навантажень, які поєднують з силовими вправами, спрямованими на розробку локальних м’язів, можливо таке і на простих тренажерах (для прикладу див. Шведські стінки в інтернет магазині).

Для позбавлення від жирових відкладень, необхідно включити їх в енергообмін, тобто організмом повинні витрачатися жирові клітини як паливо для м’язів. Але проблемою будь-якого процесу схуднення є те, що організм з жировими клітинами розлучається вельми неохоче. Спочатку їм витрачаються вуглеводи, а лише після закінчення сорока хвилин тренувань -Включає процес жиросжигания. Для збільшення ефективності жиросжигания, необхідно дотримуватися певних правил при проведенні тренувань. Тривалість заняття повинна становити мінімум сорок хвилин при дотриманні частоти пульсу в 120-150 ударів на хв.
Такий показник можуть забезпечити навантаження, що дозволяють довго перебувати в одному режимі, а саме: біг, велопрогулянки, ходьба, плавання, спортивні танці. Зазвичай рекомендується в фізичну активність включати близько півгодини швидкої ходьби тричі на тиждень. Розглядаючи питання взаємодії схуднення та фітнесу, варто акцентувати особливу увагу на харчуванні, уживаній в день тренування. До і після занять слід обмежити калорійність продуктів.

Хоча голодним у фітнес-центр також відправлятися протипоказано. Приблизно за пару годин до тренування, бажано трохи підкріпитися складними вуглеводами або білками. Для цього чудово підійдуть овочі, гречана каша, злаковий хліб, пісне м’ясо, нежирний сир. А ось від жирів взагалі відмовтеся. Після самого тренування також бажано не їсти близько 2-3-х годин.

А перед заняттям за півгодини можна випити зеленого, міцно завареного, чаю — це поліпшить секрецію норадреналіну та адреналіну, мобілізуючих жир, яким тіло скористається в якості палива. Обов’язково пийте воду, виконуючи вправи, кількість якої залежить від інтенсивності проведеної тренування. Багато людей, для яких фітнес і схуднення є нерозлучними поняттями, воліють крім скидання зайвих кілограмів, також використовувати заняття для росту м’язової тканини.

У таких випадках, після тренування слід неодмінно перекусити рибою, яєчним білком, курячою грудкою, або іншим продуктом, що є джерелом білків і вуглеводів. Це дозволить відновити м’язи і забезпечить приріст м’язової маси. Протипоказано різке скорочення калорійності денного раціону.

Щодня потрібно з’їдати хоча б близько 1000 калорій. При голодуванні організм буде втрачати м’язову масу, а також проявиться сонливість і млявість.