Фітнес інструкторФітнес інструктор

Особливості професії фітнес інструктора

Варто відзначити, що тренери працюють не тільки в спортивних клубах, але і в медичних та реабілітаційних центрах, де їх послуги дуже затребувані. Пацієнти на реабілітаційному періоді, можуть цілком розраховувати на допомогу інструктора. Ця людина буквально ставить їх на ноги. Для цього необхідно прагнення пацієнта ходити, бажання вести нормальний і здоровий спосіб життя.
Пацієнт встає з лікарняного ліжка, перестає бути до неї прикутий, в основному завдяки досвіду та наполегливості фітнес тренера. Саме тренер здатний подарувати пацієнтові надію і тим самим повернути до життя. Інструктором з фітнесу часто виступає молодий чоловік, люблячий спорт і піклується про своє здоров’я.

У його обов’язки входить не тільки правильна демонстрація фізичних вправ, але і часто складання програм і комплексів вправ для профілактики і використання в лікувальній фізкультурі. Інструктор — це не просто чоловік з красивим тілом, це фахівець зі спортивним або фізкультурним освітою. Дуже часто серед тренерів з фітнесу зустрічаються колишні вчителі фізкультури або спортсмени. Особисті якості тренера в даній професії відіграють також важливу роль. Він не просто демонструє вправи, його основним завданням стоїть «заряджати» людей позитивною енергією, викликати бажання продовжувати займатися спортом.

Тіло його має завжди перебувати в хорошій формі. Інструктори активно займаються разом з людьми кілька годин поспіль, і їм постійно необхідно випромінювати позитивне настрій, навіть якщо вони втомилися. Ці люди обов’язково повинні мати високий рівень фізичної витривалості. Кожен інструктор має індивідуальну манеру проведення тренувань.

Можна з повною відповідальністю стверджувати, що за професією фітнес інструктора стоїть велике майбутнє. Він завжди залишається затребуваним людьми, які дбали про своє здоров’я, а таких людей стає все більше з кожним днем.