Фітнес ЮнікФітнес Юнік

Фітнес після пологів

У більшості жінок після народження малюка, серед безлічі клопоту, виникає ще й проблема позбавлення від непотрібного ваги. Як правило, знаходитися в очікуванні того, коли зайва вага в силу природних і біологічних процесів самостійно зникне, не представляється можливості і терпіння. Приступати до фізичних занять слід після того, як можливі отримані травми під час пологів вже повністю зажили. І навіть після цього займатися фітнесом варто з обережністю.
Повноцінні тренування можуть здійснюється вами як вдома, так і в спеціальних групах фітнес-клубів. Таким, наприклад, є фітнес Юнік. Відновлення організму після пологів повинно проводитися поступово. Слід пам’ятати і те, що інтенсивні навантаження є причиною накопичення в м’язах так званої молочної кислоти.

Через це погіршується якість молока, що може стати причиною відмови малюка від грудного вигодовування. Ще одним небажаним підсумком вагітності може стати провислий м’який животик. Зміцнити м’язи живота можна так само за допомогою тренувань у фітнес Юнік. Однак приступати до тренуванні м’язів живота слід тільки після того, як пройде 6-8 тижнів після природних пологів, або 2,5 місяці після пологів з кесаревим розтином.

Тут оптимальними будуть вправи йоги і пілатесу. Приділяючи увагу пресу, не забувайте про спинних м’язах, так як в перші роки, дитину доведеться дуже часто носити малюка на руках, що передбачає наявність міцного м’язового скелету. Не варто доводити тренування до відчуття болю в м’язах, а так само запаморочення і нудоти. А якщо ви тренуєтеся в залі, дозволяйте собі пропускати ті вправи, які здаються для вас занадто складними. Попередньо, перед заняттями з фітнесу, варто провести консультацію з лікарем.

Він повинен буде визначити, чи готове ваше тіло до фізичних навантажень. І ще одна не менш важливе зауваження — займатися фітнесом після пологів потрібно регулярно. Тільки так ви зможете домогтися позитивних результатів.