Фітнес клуб кокосФітнес клуб кокос

Пілатес — один з напрямків фітнесу

Одним з численних видів фітнесу є пілатес. Дана система вправ відноситься до класу реабілітаційних. Практика використання занять пілатес триває вже близько ста років і масштабно поширена по всьому світу. Вона отримала таку назву завдяки творцеві Джозеф Пілатес, який спочатку розробляв її для себе.

Проте, з часом, дана система придалася багатьом людям по всій планеті. Вправи, які передбачає система пілатес, здатні зміцнювати спинні м’язи і прес, що дозволяє створити своєрідний корсет для хребта. Тренування можуть проводитися не тільки в домашніх умовах, але так само і в спільних групах фітнес клубу кокос.
Особливістю пілатеса є те, що він не здатний підвищити биття серця до граничних меж. Завдяки цьому, даним видом фітнесу може займатися навіть людина, яка страждає ожирінням або іншими проблемами зі здоров’ям. Дана система вправ придасться так само людям, страждаючими захворюваннями кісток і суглобів. Виходячи з цього, пілатес відмінно підходить в якості програми реабілітації після отриманих травм. Таким чином, тренування володіють низькою інтенсивністю.

Завдяки цьому, у фітнес клубі кокос ви зможете легко і без ускладнень розробити м’язи спини і живота. Під час таких тренувань м’язове розслаблення повністю відсутня. Це веде до того, що втоми практично не відчувається, а рівень еластичності м’язів зростає. Ще однією позитивною стороною слабоінтенсівних тренувань є їх здатність не підвищувати прискорення процесів обміну всередині організму.

Це означає, що вам не захочеться відразу після тренувань заповнити запаси витраченої енергії. Пілатес відрізняється від багатьох видів фітнесу тим, що припускає різні види дихання для різного роду вправ. Так, існує середнє грудне дихання, дихання з опором і більш ритмічне дихання. Крім того, в систему вправ пілатес входить кілька видів рівнів, кожен з яких характеризується певною складністю одержуваної навантаження.

Але, як і багато інших систем, дана так само вимагає регулярних занять. Тільки в таких випадках можна досягти необхідного ефекту від тренувань.