Фітнес РеалФітнес Реал

Фітнес реал зробить Вас красивими і здоровими

Фітнес Реал — це спортклуб, який ідеально підходить для людей, що цінують комфортні умови, широкий вибір високоякісних послуг. Тут ви завжди будете почувати справжню святкову атмосферу. Люди оживають, наповнюються яскравими фарбами, вони насолоджуються від вправ і спілкування, адже саме таке повинен впливати фітнес. Безумовно, в цьому спортклубі є все необхідне для досягнення досконалості. Професіонали запропонують Вам різні способи як активно відпочити.
У вашому повному розпорядженні знаходяться просторі зали з тренажерами, для занять аеробікою, спеціальні кардіологічні зони, студія боксу, сайкл-студії, силова і танцювальна програми, унікальна програма для функціонального і силового тренінгу, пілатесу, йоги, східних єдиноборств, клуб для дітей. Також у нашому клубі Ви можете провести функціональні тестування свого організму. Враховуючи цю інформацію, досвідчені консультанти розроблять для Вас індивідуальні фітнес-програми. Клуб створений з використанням спеціальних підлогових покриттів для залів з силовими тренажерами та груповими програмами, які зводять до мінімального ударному ефекту в період тренування. Представляємо Вам величезний вибір устаткування, спрямованого на групові програми: Slide, Step, Pump, Сore, FitBall, Aerex, MedBall.

У дитячому клубі працює клуб для дітей, які можуть відвідувати різні заняття з розвитку. Фітнес Реал для дітей являють собою програми для різних віків (3-14 років). Серед групових програм тут є йога, аеробіка, танцювальна, хореографія, cycle, силові тренування, бойові мистецтва. Під зоною відпочинку подразумеваются фітнес-бари, хамам, фінська сауна, солярій, салон краси City SPA Б’юті Реал.

З кожним роком мода і стиль життя змінюються, але бажання залишатися гарними нас не покидає. Так, салон City SPA Б’юті Реал надає цілий комплекс послуг для естетичного догляду за Вами і Вашими друзями. Ми завжди раді Вас в нашому клубі серед гостей і з задоволенням запропонуємо найбільш цікаві та корисні процедури, які стануть ефективні як до, так і після спортивних занять.

Широкий комплекс процедур для догляду за тілом та обличчям, різні види масажів, манікюру і педикюру, послуги перукарів допомагають виглядати красивими і здоровими, а відвідування Фітнес Реала перетворюється на насолоду.