Фітнес університетиФітнес університети

Що потрібно, щоб стати фітнес-тренером

В останні роки фітнес-сфера набирає все більш широкого розмаху. У результаті цього стають необхідними кваліфіковані майстри. Бути фітнес-інструктором — престижне і цікаве заняття. Такі люди можуть працювати не тільки в спортивних клубах, але так само в оздоровчих і дитячих установах, проводити спеціальні індивідуальні заняття та ін.
Однак фітнес університети, які готують подібних фахівців, не дуже поширені. Найчастіше ініціативу підготовки кадрів для фітнес-індустрії виробляють самі фітнес-центри. Так, створюються спеціально призначені школи, здатні випускати кваліфікованих тренерів з фітнесу. Природно, вони володіють усією необхідною матеріальною базою та хорошими фахівцями у даній сфері, які здатні передати свої знання. Бажано, що б претенденти у фітнес університети володіли гарною фізичною підготовкою і відмінним здоров’ям.

Адже вони, насамперед, повинні стати зразком для наслідування. Для успішної кар’єри фітнес-тренера необхідно мати якісну освіту і відмінні зовнішні дані. Такій людині будуть просто необхідні різноманітні і глибокі знання за методикою тренінгу, психології і навіть майстерності продажів.

У більшості фітнес-клубів інструкторів розділяють по їх досвіду. Таким чином, клієнт може оплачувати послуги виходячи з категорії свого тренера. Сам фахівець так само отримує зарплату, яка ґрунтується на рівні його кваліфікації. Так само, не мене важливим є те, що навчання не завжди відбувається за рахунок інструктора. Клуби, що входять до складу цілої мережі, можуть забезпечувати своїх працівників необхідним навчанням.

Робиться це з метою приведення інструкторського корпусу до єдиних встановленим стандартам. Буває й таке, що клуби згодні навчати своїх фахівців за межами своєї установи, оплачуючи навчання частково або навіть в повній мірі.