Фітнес в домашніх умовахФітнес в домашніх умовах

Фітнес будинку

Фітнес будинку

Навіть якщо вам не потрібно зміцнити якусь область тіла, все одно займайтеся фітнесом. Профілактика нікому ще не приносила шкоди, тільки навпаки.

Для виконання вправ в домашніх умовах і профілактики захворювань всіх відділів хребта можна використовувати звичайну прасувальну дошку, яку ви зможете використовувати щодня. Ширина дошки повинна бути близько 40 см, а довжина — трохи вище вашого власного зросту. Підніміть нижній кінець дошки на 30-40 см над підлогою. Підніміть ноги вище голови — це призведе до того, що кров почне набагато швидше циркулювати, послаблюється напруга всіх м’язів.

Все це в кінцевому підсумку відіб’ється на вашому зовнішньому вигляді.
Домашні вправи для хребта.

• Розслабтеся, ляжте на дошку так, щоб вам було комфортно, живіт не прогинаємо і не втягуємо. Вам слід навчитися розслаблятися на ній. Кілька хвилин ви повинні лежати, не рухаючись, після цього постарайтеся доторкнутися до дошки середньою частиною вашого хребта і замріть в такому положенні на 10 секунд.

Після цього випряміть хребет. Міняйте позу на протяг 15 хвилин.

Для того щоб виконувані вправи були ефективними і приносили вам користь, рекомендують виконувати їх мінімум два рази на день. Саме другий раз бажано виконувати ввечері — він гарантує здоровий і міцний сон. Через певний час ви самі відчуєте результат, який вас явно порадує, так як ви будете відчувати великий приплив життєвої енергії.

Не забувайте давати відпочинок вашому хребту. Одним з найбільш корисних методів розвантаження є ходьба рачки. Після цього ви відчуєте значні зміни в тілі — хребет ставати більш гнучкий, знижується напруга м’язів в області спини.

Але варто запам’ятати деякі рекомендації: не робіть різких рухів, не повертайте голову в різні боки.

Ретельно звертайте увагу на пози, в яких ви займаєтеся, будь то стоячи або сидячи. Припустимо, якщо вправу необхідно виконувати стоячи ви повинні стежити за тим, щоб ваша спина була притулена, припустимо, до спинки стільця. Дуже добре мати крісло з підлокітниками, так як, спираючись на них, ви знімаєте частку навантаження, яка падає на ваш хребет. Для того щоб уникнути появу другого підборіддя не слід нахиляти голови, так як в такому положенні м’язи слабшають. Для того щоб у вас не з’явилося таке захворювання, як варикозне розширення вен ніколи не кладіть ногу на ногу.

Правильно стояти необхідно наступним чином: ступні знаходяться на незначній дистанції один від одного, в цьому положенні вага тіла людини рівномірно розподілений на обидві ноги. Не забувайте про спину, вона повинна бути прямою, живіт необхідно втягувати в себе, голова трохи відхилена назад. Спочатку, така поза здасться вам незручною, не пройде і пару тижнів, як ви до неї звикнете.

Намагайтеся зберегти таке положення тіла під час ходьби.

! Спина дуже важлива для здоров’я всього тіла, бережіть її!