Фітнес в спортзаліФітнес в спортзалі

Поради щодо вибору спортзалу для фітнесу

Якщо ви вирішили зайнятися фітнесом в спортзалі, тоді слід знати про деякі моменти, на які варто звернути увагу. Спочатку, приділіть час пошуку необхідного, а точніше, відповідного саме вам фітнес-клубу. Бажано віддавати перевагу організаціям, що вже встигли себе зарекомендувати в цій справі, для чого почитайте відгуки в інтернеті, запитайте у друзів, а також неодмінно самостійно їх відвідаєте.

При цьому важливо, щоб спортзал був не тільки близько до вашого будинку (і це також важливо, якщо врахувати, що фізичні тренування повинні бути регулярними). Зверніть увагу на стан тренажерів всередині спортзалу, їх якість, а також манеру спілкування персоналу. Якщо вам грублять, не приділяють належної уваги, а в приміщенні і зовсім брудно і не прибрано — будьте впевнені в тому, що вам необхідно шукати спортзал в іншому місці. Для того, щоб займатися фітнесом в спортзалі, зверніть увагу на рівень підготовки фітнес-тренера.
Тому спілкуючись з ним особисто, ознайомтеся з його спортивними досягненнями та досвідом тренерської роботи. Так, зовнішність тренера — це його візитна картка, але й освіту також відіграє важливу роль. Дуже шкода, але поки в нашій країні відсутні університети, які дозволяють отримати вищу освіту в сфері фітнес-індустрії.

При цьому позитивним моментом буде, якщо у інструктора буде матися спортивне або медичну освіту. Віддавайте перевагу таким професіоналам, які вже давно працюють у фітнесі, готували спортсменів у бодібілдингу, змагальному фітнесі або бодіфітнесі. Це свідчить про те, що людина має знання, здатні допомогти в перетворенні вашої фігури до тих параметрів, які будуть вас влаштовувати. Ну, і найідеальнішій відміткою фітнес-інструктора, можуть стати дипломи, сертифікати американських або спортивних європейських коледжів і університетів.

Обов’язковою умовою тренувань фітнесом в спортзалі є проходження вами повного медичного обстеження. Справа в тому, що в той момент, коли ваше тіло почне регулярно отримувати фізичні навантаження і підлаштовуватися під них, є ризик відкриття ваших прихованих захворювань. Тому медичне обстеження є важливим моментом, який навіть заноситься в контракт, який ви підписуєте з моменту придбання абонемента. Пам’ятайте, що однією з важливих особливостей фітнес-інструктора — це вміння говорити, доносити свої думки до слухача.

Якщо ви помітили, що він ніяковіє, насилу знаходить потрібні слова, то це тривожний сигнал і бути досвідченим професіоналом він не може. Справа в тому, що у будь-якого хорошого фахівця мова поставлена ​​належним чином і присутні навички спілкування.