Фітнес вправи вдома 1Фітнес вправи вдома 1

Вправи для тренування вдома

Тренування будинку — це хороший спосіб тримати себе у формі. Вам не буде потрібно ходити в спортзал, але при цьому тіло придбає красиві форми і стрункість силуету. Тренування краще робити в ранковий час після пробудження, щоб уникнути безсоння і залишатися бадьорим на протяг всього дня.

Щоб почати вправи, перш за все, слід підготувати простір для занять, а саме провітрити кімнату, де ви будете займатися і постелити зручний килимок. Наступним кроком до досконалості буде перевірка своєї фізичної підготовки. Для цього слід прийняти зручну позу, краще, якщо ви сядете і розслабтеся.

Подумайте про щось спокійному і приємному для вас, подібна спокійна медитація займе всього п’ять хвилин, але вона підготує вас до основних занять. Далі, потрібно визначити число серцеві скорочення в хвилину. Для цього протягом 15 секунд порахуйте пульс і помножте його на 4. Після того, як ви визначили число серцевих скорочень, робіть 20 глибоких присідань протягом 30 секунд. І якщо у вас гарна пристосовність серця, то частота пульсу повернеться до вихідної на другий, максимум — на третій хвилині.
У людини, що не звик до фізичного навантаження частота пульсу не повинна перевищувати 150-180 ударів на хвилину і тільки лише через 10 хвилин повернеться до вихідної.

Далі поступово починаємо йти до своєї мети. Якщо ви не хочете щоб ваші м’язи наступного дня хворіли, і ви відчували себе каракатицею, то розминка — це обов’язковий елемент. Для цього непогано б пробігтися протягом 10 хвилин, але пам’ятаючи, що ми все-таки робимо домашнє тренування, то сусіди на навряд чи оцінять ваше прагнення до прекрасного. Тому, можемо порадити, пробігтися м’якими кроками по кімнаті або на місці.

Після 10 хвилин пробіжки переходимо на крок, відновлюємо дихання і обов’язково вимірюємо пульс. Далі кожну вправу робимо по 8-10 разів.

• Коли м’язи підготовлені для ліплення силуету, лягаємо на живіт, на зручний килимок. Руки розсовуємо в сторони, долонями вниз. Піднімаємо праву ногу і опускаємо її вправо і вліво.

Потім теж саме робимо лівою ногою.

• Йдемо далі. Залишаючись на підлозі животом вниз, підгинаємо руки долонями до підлоги на рівні грудей. Спираючись на підлогу, випрямляє руки прогинаємося спиною, піднімаючи корпус і закидаючи назад голову.

• Наступний крок: перевертаємося на спину і згинаємо ноги. Після цього випрямляє ноги під кутом десь 45 градусів і опускаємо їх на підлогу.

• Перевертаємося на бік, руками впираємося в підлогу перед грудьми і за спиною. Спочатку робимо кругові рухи прямою правою ногою, потім перевертаємося на інший бік і робимо так само з лівою ногою.

• Знову лягаємо на спину, руки кладемо за головою, ноги згинаємо в колінах, стопи підтягуємо до тазу. Піднімаємо якомога вище таз, в ідеалі, якщо у вас вийде "міст" на лопатках. Повертаємося на спину.

• Повертаємося на живіт, поперемінно піднімаємо прямі ноги.

• Зворотно лягаємо на спину, руки кладемо на талію. Піднімаємо корпус в положення сидячи без допомоги рук.

домашня тренування

• Залишаємося лежати на спині, руки переносимо за голову, згинаємо ноги в колінах і піднімаємо їх. Згадуємо дитинство і починаємо рухати ногами, як на велосипеді.

• Закінчувати домашній курс будемо розтяжкою. Сідаємо на килимок і випрямляє ноги. Руками в цей час тягнемося за шкарпетки стоп, якщо не виходить, то дотягуємося до можливої ​​точки. Спину в цей час залишаємо прямий і повільно нахиляється вперед.

Ми прийдемо до ідеалу, коли чолом торкнемося колін.

• От і все, тепер залишається написати великими червоними літерами: «Я БУДУ ЗАЙМАТИСЯ ТРИ РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ!». І повісити це в тому місці, де ви найчастіше буваєте.

Це головні принципи тренування.

Прагнення до ідеальної фігури – це довгий шлях, але ефект перевершить всі очікування. Перейти до наступного комплексу фітнес вправ

Простий комплекс фітнес вправ представлений на відео нижче.

Фітнес будинку Відео