Фітнес вправи вдома 2Фітнес вправи вдома 2

Вправи для тренування вдома — частина 2

Вправи для тренування вдома — другий етап

Отже, ви вже освоїли попередній комплекс вправ, ваш організм адаптувався до підвищених навантажень і ваші м’язи адекватно реагують на кожне заняття. Тому, як і домовлялися, наступний комплекс вправ буде трохи складніше, інтенсивніше, адже основа успішних занять – це поступове, але постійне збільшення фізичного навантаження. Тільки в цьому випадку ви з кожним заняттям будете помічати, як ваш організм відчуває себе все краще, а ваша фігура стає все красивішим.

Слід попередити, що якщо ви ще недостатньо освоїли попередній комплекс, або відчуваєте, що не готові до збільшення навантажень, то варто ще трохи позайматися за попереднім комплексу вправ, до тих пір, поки не почнете всі вправи виконувати впевнено, а навантаження здадуться вам недостатніми.
Перед тренуванням, як зазвичай психологічно налаштовуємо себе, забуваємо про всі проблеми і турботи, концентруємося тільки на майбутнього тренування, перевіряємо пульс і приступаємо до невеликої розминці.

В якості розминки виконуємо знайомий нам біг на місці або по кімнаті, тривалість бігу збільшуємо до 15 хвилин, після цього робимо кілька простеньких вправ, щоб розтягнути і розігріти м’язи, підготувати їх до тренуванні. Не забувайте постійно стежити за своїм пульсом.

Фітнес вправи вдома

• Перша вправа. Лягаємо на спину, попередньо підстеливши килимок, розсовуємо руки в сторони, долоні повертаємо вниз. Підніміть обидві ноги і потім опускайте їх вліво і вправо.

Повторіть вправу 8-10 разів в кожну сторону.

• Друга вправа. Лягаємо на живіт, руки зв’язує за спиною в замок. Прогинаємося, піднімаючи все тулуб і закидаючи голову. Ноги від підлоги не відривайте.

Вправу повторюємо 8-10 разів.

• Третя вправа. Лягаємо на спину, прямі ноги піднімаємо до вертикального положення; згинаємо їх, повертаємося у вихідне положення. Виконуємо вправу 8-10 разів.

• Четверта вправа. Лягаємо на бік, руками одночасно спираємося попереду себе перед грудьми і ззаду за спиною. Перебуваючи в такому положенні, піднімаємо прямі зімкнуті ноги над підлогою на максимальну висоту, опускаємо їх.

Повторюємо вправу 8-10 разів.

• П’ята вправа. Лягаємо на спину, долонями зігнутих рук спираємося про підлогу біля голови. Виходимо в положення "місток" з опорою на руки, ступні і голову. Повертаємося у вихідне положення.

Вправу повторюємо 8-10 разів.

• Шосте вправу. Лягаємо на живіт, прогинаємося назад, взявшись за щиколотки. Вправа виконуємо 8-10 разів.

• Сьоме вправу. Лягаємо на спину, ноги розводимо по-ширше, руки зв’язує на потилиці. Переходимо в положення сидячи, нахилившись потім до підлозі обличчям. Виконуємо вправу 8-10 разів

• Восьме вправу. Лягаємо на спину, прямі ноги піднімаємо під кутом 40-45 градусів, виконуємо перехресні рухи прямими ногами. Виконуємо вправу 8-10 разів.

Комплекс вправ обов’язково закінчуємо розтяжкою. Після виконання комплексу не забувайте виміряти ваш пульс, можливо зважитися. Після цього можете переходити до водних процедур.

Наступний комплекс вправи для тих хто жадає результатів.