Фітнес вправи вдома 3Фітнес вправи вдома 3

Вправи для тренування вдома — частина 3

Вправи для тренування вдома — третій етап

Переходимо до наступного етапу домашніх вправ і поступово ускладнюємо попередній комплекс вправ.

• Першим ділом робимо 15-хвилинну легку пробіжку, сподіваємося, вона вже увійшла у вас у звичку.

• Далі встаємо на килимок, на коліна, якщо килимок жорсткий, то можна його підігнути скраю і встати на отриманий бугор, це допоможе вам розслабитися і не думати про болі в колінах. Після того як ми встали на коліна, випрямляє ногу і нахиляємося так, щоб торкнутися шкарпетки стопи руками.

З кожною ногою працюємо подібним чином 8-10 разів.
• Наступна вправа буде виконуватися сидячи. Сідаємо і впираємося руками в підлогу за спиною, а стопи в цей час підтягуємо ближче до тазу, прогинаємося, піднімаючи одночасно ногу. Виходить, що опора у нас доводитися на три основні точки: дві руки за спиною і стоїть ногу.

Робимо 10-12 разів з кожною ногою.

• Продовжуємо сидіти, одну руку ставимо ззаду, впираючись у підлогу, а іншу на пояс. Через руку на підлозі повертаємося всім тілом в упор на боці і повертаємося у вихідне положення. Робимо подібне сальто 10-12 разів в кожну сторону.

Особливо результати цієї вправи сподобаються любителькам осикою талії.

• Далі, встаємо на коліна, відтягаємо шкарпетки, спираючись на п’яти. Забуваємо про руки і відхиляємося назад, до моменту, поки торкнетеся лопатками статі, повертаємося в початкове положення 10-12 разів.

• Встаємо з колін в повний зріст. Робимо наголос на одну ногу, а другу можна притримати руками або зігнути в області живота. Дотримуємося, спинки стільця або краю столу і починаємо присідання 8-10 разів.

Комплекс вправ для дому

• Далі робимо наголос присівши, випрямляє ногу і відводимо її. Робимо стрибок і міняємо ноги місцями, спина повинна бути пряма. Стрибки виконуємо 10-12 разів.

• Після подібних йогических вправ встаємо на коліна, руки тримаємо на талії, забуваючи про них. Робимо стрибок до стелі і випрямлюємося в повний зріст. Стрибаємо 10-12 разів.

• На останньому диханні виконуємо остання вправа з даного курсу. Встаємо в повний зріст і ставимо ноги на ширині плечей. Верхньою частиною тулуба нахиляємося назад, при цьому, згинаючи ноги в колінах, і піднімаємося на носки, торкаємося руками п’ят 10-12 разів.

Розрахований цей комплекс на 1-2 тижні, за цей час ви отримаєте більш підтягнуту фігури, гладкий животик і красиву струнку спину.

NB! Після сміливо переходите до домашніх вправам тренувального етапу №4.