Фітнес з басейномФітнес з басейном

Переваги фітнесу у воді

Для занять фітнесом варто вибрати фітнес з басейном, а не просто спортивний зал або басейн. Тренування в басейні дають більше переваг, ніж заняття звичайної аеробікою. У першу чергу тому, що у воді знижується навантаження на хребет, суглоби і на серце.

Також заняття у воді вимагають більшої витрати енергії, а значить, і калорій. Не будемо забувати, що людина складається з води на 80% і вода для нього є рідною стихією, де він відчуває себе в комфортних умовах. Слід займатися фітнесом в басейні з інструктором (на початковому етапі), який вірно призначить кількість потрібних навантажень.
Але насправді все відбувається по-іншому: одним не вистачає грошей, щоб найняти інструктора, а інші переконані, що можуть подолати всі складнощі в поодинці. Новачок, який займається без інструктора, втрачає також можливість отримати більше позитивних емоцій від тренувань. Багато фітнес центри надає послуги тренувань в індивідуальному порядку, де враховується стану вашого організму, і кінцевий результат, на який ви розраховуєте в ході занять. У багатьох басейнах створені прекрасні умови для занять. У них клієнти можуть не тільки з комфортом займатися фітнесом, але і відчувати себе в безпеці завдяки сучасним системам очистки води.

У фітнес клубах також повинна бути сучасна програма з аквааеробіки і з навчання дітей плаванню. Аквааеробіка — це відносно новий напрямок аеробіки, яким займаються в басейнах. Займатися аквааеробікою у фітнес центрах з басейном можуть усі, навіть люди, які не вміють плавати. Наявність сучасного обладнання дає можливість впевнено триматися на поверхні води і отримувати більше позитиву від занять. І коли у людини проходить боязнь води, він починає відчувати себе в басейні комфортно. • Багато батьків хочуть, щоб їхня дитина навчився плавати.

Для цього необхідно записатися на заняття, де досвідчені інструктори навчають цього дітей. Фітнес клуб дасть їм можливість освоїти спортивну техніку плавання, навчитися правильно, дихати і розподіляти сили. Навчання плаванню дітей повинно проходити за індивідуальною програмою, враховуючи особливостей малюка.

Вже з шестирічного віку можна починати заняття.