Фітнес з гантелямиФітнес з гантелями

Як правильно займатися фітнесом з гантелями

Останнім часом жіночий фітнес з гантелями стає все більш популярним. І це досить легко пояснити, оскільки, можливо, не багато жінок можуть дозволити собі регулярно відвідувати фітнес-клуби і спортзали в силу цілого ряду причин: комусь просто не вистачає часу, комусь не дозволяє бюджет і т.д. Тому заняття з гантелями стають незамінними, оскільки здатні абсолютно безкоштовно принести користь жіночому здоров’ю, в тому числі допоможуть скинути зайву вагу. У фітнесі з гантелями є своя певна специфіка. Так, вони багато в чому нагадують вправи для чоловіків, тільки для представниць прекрасної статі актуальними є заняття для інших частин тіла.
Крім того, тут не обов’язково використовувати досить велику вагу. Наприклад, для того, щоб жінка змогла досягти необхідного результату в ході регулярних занять, варто скористатися гантелями вагою від 2 до 5 кг. Цієї ваги має цілком вистачити, щоб м’язи отримували необхідну для розвитку навантаження і могли зміцнюватися без великої кількості повторень.

Ваги більш важкі, які використовують в основному чоловіки (і жінки) бодібілдери потрібні для створення гарного рельєфного тіла з великим обсягом м’язової маси. На заняття фітнесом з гантелями можна витрачати не більше 1,5 години 2-3 рази на тиждень. У чоловіків більше на 1-2 тренування. Що стосується схуднення з використанням гантелей, то тут варто усвідомити, що до регулярного комплексу вправ варто додати ще раціональне низькокалорійне харчування.

В цілому за день необхідно поглинати не більше 1800 калорій. Правильно, коли вони будуть розбиті на багаторазові прийоми їжі, тобто 4-5 разів за день. За 2:00 перед тренуваннями з гантелями варто відмовитися від їжі. За 15 хвилин до початку виконання вправ можна випити чашку зеленого чаю без цукру — це допоможе зігнати більше жирових відкладень.

Найкраще для занять фітнесом з гантелями підійде добре провітрюване приміщення. Для правильного виконання гантельной гімнастики стоїть між вправами робити паузи в пару хвилин, при цьому походжаючи по приміщенню, розслабляючи м’язи. І тільки після того, як дихання знову стабілізується, приступати до виконання наступного. Дуже важливо виконувати кожну вправу дотримуючись правильне дихання.

Тобто вдих робиться при розслабленні м’язів, в момент розгинання тулуба, піднімання рук вгору, розширення грудної клітки. Видих варто робити в той час, коли м’язи максимально напружені. Особливо це стосується м’язів живота, моментів згинання тулуба, опускання рук, звуження грудної клітки.