Фітнес zumbaФітнес zumba

Худнемо танцюючи

Існують безліч способів схуднути. Серед активних і досить веселих варіантів зниження ваги можна назвати фітнес zumba. Тренування відбувається під запальні мелодії латиноамериканської та кубинської музики.

Подібне заняття нагадує тематичну вечірку в якомусь клубі. Тільки при цьому всі ваші рухи контролюються тренером. І часто немає необхідності поглядати на годинник, в надії побачити кінець тренувального часу. Тут все навпаки — ви не відчуваєте ні грама втоми, ви бадьорі і здатні ще довго рухатися під ритмічні мелодії. Який же сенс у всьому цьому?
А полягає він у наступному. Під час фітнесу zumba ви активно скидаєте непотрібний вагу. Крім того, в результаті таких тренувань можна побудувати гарне тіло, так як під час Зумбо активну навантаження отримують плечі і руки, ноги і стегна, а так само живіт і сідниці. Завдяки постійним стрибків і іншим активним рухам, організм здійснює ще й певну кардиотренировки.

Важлива здатність даного фітнесу допомагати всім охочим в скиданні зайвих кілограмів. При цьому найкраще поєднувати Зумбо зі збалансованим харчуванням. Серед безлічі переваг даного фітнес напрямки можна назвати емоційний розкріпачення, а так само почуття ритму, яке легко вдосконалюється під час занять під латинську музику. Фітнес zumba останнім часом став користуватися великою популярністю.

Завдяки цьому з’явилося ще кілька його відгалужень, серед яких дитяча зумба і зумба для басейнів. Часто власники, з метою залучення нових клієнтів, оголошують про безкоштовне першому уроці Зумбо. Це реальна можливість, що б спробувати себе в цьому виді фітнесу і вирішити, чи підходить він вам чи ні. Однак всім бажаючим варто пам’ятати про те, що зумба, насамперед — це спортивне заняття.

Тому є певні протипоказання, серед яких можна назвати підвищений артеріальний тиск, загострення захворювань серця, недавно придбані травми та ін. Найбезпечніше буде, якщо ви попередньо проконсультируетесь лікаря з цього питання.