Фізична підготовкаФізична підготовка

Фізичне навантаження формує характер

Щоб відчувати себе комфортно, людина повинна постійно розвиватися. У систематичному розвитку і в гармонійному поєднанні повинні знаходитися такі фізичні якості, як витривалість, швидкість, сила, спритність і гнучкість людського організму. Для досягнення такого результату потрібно працювати над собою, використовуючи певну систему занять фізичними вправами.
Фізичне навантаження Будь-який вид спорту і будь-який окремий комплекс вправ може лежати в основі загальної фізичної підготовки (ОФП). Це може бути біг, гімнастика, бодібілдинг, плавання, східні єдиноборства і різноманітні рухливі ігри.

Головним завданням ОФП є зміцнення здоров’я. При розвитку фізичних якостей на молекулярному рівні відбуваються процеси, які змінюють біохімічні та фізіологічні процеси. В результаті цього підвищується імунітет і організму стає легше боротися з несприятливими факторами.

Дуже важливо і те, що фізична підготовка уповільнює процес старіння.

ОФП не котується як окремий вид спорту. Фізична підготовка — це просто частина будь-якого виду спорту. Фізична активність сприяє всебічному і гармонійному розвитку, готує людину до конкретного виду спорту або трудової діяльності.

Дуже часто високий рівень загальної фізичної підготовки недостатній. Іноді спорт, особисті потреби або професійну працю вимагають рівень підготовки, який повинен бути на порядок вище. Підвищений рівень підготовки буде для кожної людини різним, адже одним потрібно, наприклад, розвиток додаткової сили, іншим — додаткова гнучкість, а четверті потребують хорошою витривалості.

Тому до додатковій підготовці потрібно підходити грамотно.