Фізичні вправи для вагітнихФізичні вправи для вагітних
Фітнес під час вагітності зробить пологи більш легкими
Вже давно вченими доведено, що помірні фізичні навантаження, у тому числі заняття фізкультурою, дуже корисні для майбутньої мами. Не вірте своїм турботливим родичам, які наполягають на тому, щоб ви лежали весь день на дивані біля телевізора.

Звичайно, існують і деякі обмеження і виключення. Наприклад, якщо вагітність протікає з ускладненнями (неправильне положення плоду, загроза викидня) або ж якщо у майбутньої мами є хронічні захворювання внутрішніх органів (серця, легенів, нирок). Тоді фітнес для вагітних протипоказаний. Отже, нормально протікає вагітність просто зобов’язана супроводжуватися фізичними навантаженнями. Безпечні вправи для вагітних не мають впливу ні на перебіг вагітності, ні на ріст і розвиток дитини.
Потрібно просто уважно підходити до вибору занять фітнесом, які б підвищували фізичні можливості організму жінки, покращували діяльність усіх систем, а також позитивно впливали на обмін речовин. Які ж види фітнесу для вагітних рекомендують фахівці?
Ось деякі з них. • В першу чергу це аквааеробіка.

Цей вид занять можна використовувати на будь-якому терміні вагітності, оскільки він дуже щадний для будь-якої людини, в тому числі і для майбутньої мами. • Стретчинг або розтяжка. За допомогою стретчинга м’язи і суглоби м’яко розтягуються, одночасно збільшується їх тонус. • Фітбол (аеробіка на великому м’ячі). Вправи цього виду фітнесу можуть придатися не тільки в період вагітності, але і під час пологів, оскільки дозволяють зняти навантаження і напруга у всьому організмі. • Заняття йогою для вагітних.

Крім роботи з хребтом і суглобами, у вправах йоги особлива увага приділяється правильному диханню, що вкрай важливо для достатнього забезпечення плода киснем.

..ще зі SportMashina.com: Вправи для вагітних
Фітнес для вагітних
Аквааеробіка

• Прогулянки кроком. Для вагітних це прекрасний вид спорту, проте, слід обмежувати час прогулянок. Оптимальний інтервал становить 15-45 хвилин. • Танець живота.

Якщо жінка до вагітності займалася такими танцями, то припиняти заняття не слід, потрібно тільки виключити різкі рухи, відхилення корпуса назад. Рух і виконання фізичних вправ для вагітних краще підготують ваш організм до пологів, а сама вагітність буде протікати легше.

Вправи для вагітних відео