Форум бодібілдерівФорум бодібілдерів

Корисні поради від бодібілдерів, надибуємо на спеціалізованих форумах

Сьогодні існує величезна безліч ресурсів, на яких обговорюються питання бодібілдингу. Відвідавши форум бодібілдерів можна знайти практично все, що стосується даного виду спорту. Це стосується і порад, яких варто дотримуватися, займаючись культуризмом.

Отже, щоб домогтися від тренувань бажаних результатів, слід спочатку підібрати підходящий час. Це повинні бути певні три дні щотижня, наприклад, вівторок, четвер, суботу. Поведінки в ці дні інтенсивних тренувань буде цілком достатньо, щоб наростити м’язову масу. Інший же час потрібно для відновлення сил та отримання повноцінного відпочинку.
Іноді на форумі бодібілдерів можна зустріти думку, що добитися кращих результатів максимально швидко можна лише при максимально великих і тривалих навантаженнях. Однак це в корені невірно, оскільки без хорошого відпочинку м’язи просто не зможуть збільшуватися в об’ємі. Та й самому починаючому спортсмену не буде вистачати сил для виконання тренувань на повну.

Тривалість кожного заняття повинна бути близько 1-1,5 годин, в які слід максимально викластися. Перед кожним тренуванням обов’язковою умовою є виконання розминки, необхідної для розігріву м’язів, а, отже, щоб уникнути травм. На неї слід відводити близько десяти хвилин. Всі вправи виконують по три підходи 9-12 разів.

Між підходами обов’язково роблять двохвилинний перерву. На будь-якому форумі бодібілдерів вам все в один голос скажуть, що перший підхід слід виробляти з вагою, що у вас вийде вичавити до чотирнадцяти разів. Для наступних ж підходів вага збільшують, що дозволить домогтися бажаного результату.

Вправи виконують повільно, щоб відчути навантаження кожного з них. За великими вагами гнатися не варто, оскільки надто важка штанга не дозволить вам виконати вправу коректно, а тому й результату від нього отримати не вдасться. Як радять багато спортсменів на форумі бодібілдерів, тренування краще проводити спільно з іншим культуристом. Це надасть додатковий стимул, а також вселить упевненість, що при необхідності вас буде кому підстрахувати. Щоб добитися відмінних результатів, не обов’язково мати абонемент в спортзал.

Досить просто мати доступ до лави для жиму лежачи, штанзі або парі гантелей. Ну і, звичайно, слід виконувати певну програму тренувань. Використання штанги лави має свої переваги над популярними сьогодні іншими тренажерами.

Застосування її дозволяє розвивати власний самоконтроль, оскільки фіксуючих тросів або пазів в них не використовується. Крім сили, завдяки вправам зі штангою, вдається розвивати координацію рухів і рівновагу. До того ж, дане устаткування може уберегти спортсмена від отримання травм в реальному житті.