ФосфорФосфор
Фосфор, як необхідний елемент спортивного харчування
При активних заняттях спортом організм починає відчувати недолік магнію, фосфору і заліза. Залізо забезпечує достатній рівень гемоглобіну і міоглобіну, який допомагає насичувати м’язову тканину киснем.

Ощелачивающие властивості магнію перетворюють цей елемент у відмінний каталізатор реакцій, які відбуваються в організмі. Спортсмени можуть збільшити добову норму кухонної солі. Фосфор є одним з елементів, які беруть участь у побудові клітин в організмі людини. Цей макроелемент у великих кількостях міститься в мозковій і кісткової тканини.
Також він бере участь у функціонуванні серцевої і скелетної мускулатури. Основним джерелом цього елемента є молочні продукти, м’ясо, риба і бобові. У спортсменів значно підвищується потреба в даному макроелементів.

Оскільки фосфор входить до складу креатин-фосфату і АТФ, його вплив на тренувальний метаболізм є значним. Цей макроелемент взаємодіє з кальцієм, тому варто уважно поставитися до пропорцій дозування цих елементів. Їх співвідношення має становити 1: 1.

Для того щоб компенсувати недолік корисних мінеральних речовин в організмі, спортсменам слід ввести в раціон живильні суміші. Їх склад може змінюватися в залежності від уподобань і речовин, які він повинен компенсувати.

Включіть в раціон ..: Риб’ячий жир
Кальцій
Цинк

Живильний розчин може складатися з соків, глюкози, аскорбінової кислоти, кухонної солі та інших елементів. • Слід враховувати, що біохімічні процеси в організмі спортсмена, який тренує витривалість і у спортсмена-силовика, будуть різні. Відповідно буде відрізнятися норма жирів та інших елементів, які повинні бути обов’язково включені в раціон.