Фото тренажерів для домуФото тренажерів для дому

Види кардиотренажеров для дому

Весь широкий асортимент тренажерів можна розділити на: • силові, спрямовані на вдосконалення рельєфу м’язів, збільшення сили, витривалості та ріст м’язової маси; • кардіотренажери, які забезпечують активізацію практично всіх м’язів тіла. Метою створення домашнього спортзалу, головним чином, є боротьба із зайвою вагою. Успіхів у питаннях схуднення вам допоможуть добитися саме кардіотренажери для дому. Всі моделі володіють стильним дизайном і скромними габаритами, що дозволяє розмістити їх навіть в невеликому приміщенні. У мережі інтернет розміщені численні фото тренажерів для будинку, що дозволяє попередньо ознайомитися із зовнішністю пристрою.
Одним з представників класу кардиотренажеров є велотренажер. Це, мабуть, найпопулярніший домашній тренажер. Ідеальний варіант для любителів велоїзді. В ході тренування задіяні м’язи ніг і стегон, в меншій мірі беруть участь м’язи спини.

Велотренажер — це майже брат-близнюк велосипеда, тільки він позбавлений коліс і міцно стоїть на землі. Більшість моделей обладнані системою регулювання висоти сидіння. Серед фото тренажерів для дому можна зустріти компактний варіант — степпер. В ході тренування створюється імітація руху по сходах. Степпер дозволяє опрацювати м’язи ніг і підтягти сідниці.

Найпростіші моделі представляють собою майданчик з двома педалями. Більш сучасні степпери обладнані спеціальними важелями, які дозволяють тренувати руки. Якщо у вас вдома є порожня площа, зайняти її можна корисною кардиотренажера — біговою доріжкою.

Це один з найефективніших «жиросжигателей». Бувають електричні та механічні моделі. Перші обладнані електромотором, який приводить в дію полотно. Другі — приводяться в рух самим спортсменом.

Змінювати рівень навантаження можна за допомогою збільшення або зменшення кута нахилу бігового полотна. Практично всі моделі оснащені комп’ютером, який дозволяє відстежувати певні показники: відстань, яку ви подолали; кількість витрачених калорій, частота пульсу та інші. Людям, у яких є проблеми зі спиною або суглобами, про біговій доріжці доведеться забути. Останнім часом, на фото тренажерів для дому можна зустріти якийсь гібрид бігової доріжки і велотренажера — еліптичний тренажер. Руху на ньому створюють імітацію пересування на лижах по снігу.

Максимальне навантаження припадає на ноги, але при цьому активно працюють і м’язи спини, рук і плечового пояса. Навіть домашні моделі еліптичних тренажерів обладнані сучасною системою управління, яка дозволяє стежити за станом спортсмена і міняти рівень навантаження.