Франко Коломбо (Franco Columbu)Франко Коломбо (Franco Columbu)

Франко Коломбо — Сардинський силач

Франко Коломбо по прізвиську Сардинський силач (англ. The Sardinian Strongman) – дивно багатогранна особистість, в якій гармонійно переплелися і чемпіон з боксу, і всесвітньо відомий культурист, і письменник, і продюсер освітніх фільмів, і доктор хіропрактікі. Народився майбутній бодібілдер в 1941 році в Сардинії, Італія.

Його дитинство і юність проходили в суворій, але люблячої обстановці. Сім’я, де народився Франко Коломбо, була бідною і часто відчувала позбавлення. З самого раннього віку Франко Коломбо привчали до праці, терпінню та витривалості.
Швидше за все, саме ці закладені з самого дитинства якості дозволили Франко Коломбо досягти чималих успіхів спочатку в боксі, а потім і в культуризмі, коли бодібілдинг вийшов для спортсмена на перший план.

• У бодібілдингу Франко Коломбо досяг успіхів, які мало, кому вдавалося досягти. У 1969 році, коли Франко Коломбо перебрався жити в Сполучені Штати, він був оголошений найсильнішим чоловіком у світі. Чого тільки варті титули Містер Олімпія в 1976 і 1981 роках. Незважаючи на те, що спортсмен низького для культуриста зростання, це не завадило йому стати кращим і обійти всіх конкурентів.

Крім того, Франко Коломбо є автором багатьох рекордів по поднятиям тягарів, деякі з них ніхто не зміг перевершити досі.

Особливої ​​уваги заслуговує друга перемога знаменитого спортсмена на Містер Олімпія в 1981 році, коли після відновлення після важкої операції на нозі, Франко Коломбо зміг не тільки повернутися в професійний спорт, а й зробити своє повернення тріумфальним. До речі, Франко Коломбо тісно дружить з Арнольдом Шварценеггером, з яким він познайомився ще в шестидесяті. Що стосується професійного суперництва, то бодібілдинг ніколи не зводив двох друзів разом, так як вони виступали в різних вагових категоріях.

• Крім того, що Франко Коломбо є володарем найпрестижніших титулів у бодібілдингу, він також є відомим актором, який знявся в багатьох художніх фільмах – наприклад, досить відомі "Conan the Barbarian" і "Terminator".