Френк Зейн (Frank Zane)Френк Зейн (Frank Zane)

Френк Зейн він же Хіімік

Френк Зейн на прізвисько Хімік (англ. The Chemist) – знаменитий культурист, легенда бодібілдингу, народився в 1942 році в Пенсільванії, Сполучені Штати Америки. На думку багатьох шанувальників культуризму саме Френк Зейн є володарем самої ідеально сформованою постаттю. Однією з можливих причин, чому Френк Зейн вибрав бодібілдинг є той факт, що його батько помер в порівняно ранньому віці, за словами самого Френка, від надмірного вживання алкоголю та куріння. Старанно тренуватися і качати м’язи Френк Зейн почав в зовсім малому віці – коли йому було чотирнадцять років.
На те були вагомі причини – сім’я Френка була єдиною, хто сповідував протестантизм в місті, тому і Френку, і його молодшому братові було життєво важливо вміти постояти за себе.

• Френк Зейн в отроцтві пробував себе в багатьох видах спорту, включаючи бокс і реслінг, однак бодібілдинг просто убив Френка наповал, коли через кілька тижнів сам Френк Зейн відчув, що його фігура змінюється прямо на очах. У віці вісімнадцяти років, після чотирьох років тренувань, Френк Зейн бере участь у своїх перших змаганнях з бодібілдингу. Варто зазначити, що поряд з безперервними тренуваннями Френк Зейн отримав дві вищі освіти і став бакалавром в області психології. Однією з найбільш значущих подій у професійному житті Френка Зейна відбулося в 1969 році, коли на змаганні Містер Всесвіт він зміг обійти молодого і перспективного культуриста – Арнольда Шварценеггера.

Він також є триразовим володарем титулу Містер Олімпія в 1977-1979 роках. У 1994 році, як один з найуспішніших і легендарних культуристів, Френк Зейн був включений в Зал Слави Бодибилдеров. Крім того, варто відзначити, що Френк Зейн часто брав участь і в телевізійних проектах, а також як коментатор спортивних матчів, починаючи з 1978 року.

• Сьогодні, незважаючи на свій вік, Френк Зейн виглядає чудово і підтримує чудову спортивну форму. Як говорить сам спортсмен, це стало можливим завдяки завзятості і дотримання дисципліни.

Френк Зейн відео