Фуросемід в схудненніФуросемід в схудненні

Вся правда про схуднення з використанням фуросеміду

На що тільки не готові піти дівчата в гонитві за красивою фігурою, навіть не замислюючись над тим, чого це може коштувати власному здоров’ю. Саме до даному розряду відноситься застосування «чудо-таблеток», вживання яких без зайвих зусиль допоможе знизити вагу. Добре, якщо вибір ліг на прості плацебо (пустушки), які не допоможуть, але й не принесуть ніякої шкоди організму, а зовсім інша розмова, коли вдаються до схуднення з фуросемідом. Варто відзначити, що при застосуванні даного препарату дійсно спостерігається стрімке зниження ваги, проте відбувається воно не через розщеплення жирових покладів, а через втрату організмом рідини, іншими словами — води. Назвати такий процес «схудненням» ніяк не можна.
Значна втрата рідини відбувається внаслідок дії фуросеміду — діуретика, використовуваного при значній набряклості тіла через нефротичного синдрому, цирозу печінки, серцевої недостатності та інших досить серйозних і важковиліковних захворюваннях. Цей препарат не сприяє блокуванню знову надходження жиру, зовсім розщеплює вже існуючі поклади, що не пригнічує апетит, проте все одно залишається досить поширеним медикаментозним засобом, використовуваним в боротьбі з надлишковою вагою. Ця популярність фуросеміду при схудненні пояснюється тим, що вже після прийняття пари таблеток, стрілка вагів показує значні зміни, що призводить до сприйняття даного лікарського засобу, як «чарівної палички», здатної привести вагу в порядок. Однак жир-то залишився там же, і випита знову вода все поверне на місце.

Однак, не марність фуросеміду в схудненні є найбільшою небезпека, яку може принести з собою даний препарат. Крім води, він повністю позбавляє організм від калію, нестача якого відразу ж відчувається в порушенні якісної роботи всіх м’язів, у тому числі і серцевого. Саме з цієї причини, при призначенні фуросеміду доктором в лікувальних цілях, його виписують в комплексі з калієвмісними препаратами. Ще тривалий прийом даного препарату веде до зниження імунітету, розвитку поганий згортання крові, анемії, що призводить до частих хвороб, що виникають при будь-якому контакті навіть з незначною інфекцією. Можлива також часткова або повна втрата слуху і зору.

Крім цього, фуросемід викликає звикання, адже після тривалого його вживання, нирки не здатні самостійно виконувати свої функції, внаслідок чого виникають набряки, виникає неконтрольована слабкість, можлива втрата свідомості, діарея. Саме з цієї причини багато людей, вже відчувши на собі всю шкоду безконтрольного застосування фуросеміду, продовжують його прийом, щоб позбутися від даних наслідків, тим самим посилюючи їх. Тому добре подумайте, перш ніж губити своє здоров’я через бажання легкого позбавлення від зайвих кілограм.