Хлібці для схудненняХлібці для схуднення

Чи можливо схуднути з введенням в харчування хлібців?

Полиці сучасних супермаркетів здатні запропонувати досить величезний вибір всіляких хлібців, особливою різноманітністю відрізняються зернові, що з’явилося порівняно недавно. Людину, ніколи не пробували подібне кулінарне диво, може дещо відштовхнути їх зовнішній вигляд, адже за цим параметром хлібці набагато поступаються таким красивим і надзвичайно привабливим здобних булочок, однак користь від них набагато вище, та й шкоди у вигляді додаткових жирових відкладень вони не принесуть. Тому і схуднення на хлібцях стало досить поширеним явищем.
Вельми цікавим є процес приготування цих кулінарних шедеврів. За своєю структурою він чимось нагадує виготовлення попкорну, а метод екструзії не обмежує у виборі майбутньої форми готових виробів. Відразу для майбутніх хлібців готують досить вологу суміш з яєць, зерен і борошна, після чого її поміщають у спеціальні резервуари і обробляють гарячим повітрям, що призводить до різкого випаровуванню вологи. Такий процес призводить до того, що зерна розриваються і набувають необхідну структуру для виробництва пористих готових хлібців для схуднення.

Крім цього, хлібці абсолютно не містять здобних елементів, а технології приготування і зовсім роблять їх дієтичних продуктом. Вельми цікавим виступає той факт, що за своєю калорійності хлібці майже не поступаються звичайному дріжджовому хлібу, проте останній досить швидко засвоюється організмом з незначними витратами енергії, чого не можна сказати про перші. Крім цього, дані продукти харчування містять велику кількість вітамінів і мінералів, які знаходяться в їх складових частинах (різноманітних зернах), а також клітковини. Саме остання має здатність до очищення шлунку і кишечника від непотрібних речовин, а ще целюлоза, яку не в змозі розщепити організм через відсутність необхідного ферменту, сприяє досить швидкому насиченню. Крім того, що міститься в хлібцях для схуднення клітковина — це найбільш плідна середу в кишечнику, яка здатна відмінно живити корисні мікроорганізми, саме цей факт не одного разу був підтверджений численними позитивними відгуками худнуть людей.

Крім усього іншого, клітковина здатна вбирати і виводити за межі організму всілякі шкідливі канцерогени і токсини, що робить її незамінною для хорошого функціонування ШКТ. Тоді як її недолік може привести до виникнення і розвитку таких захворювань, як цукровий діабет, атеросклероз і жовчнокам’яна хвороба. На сьогодні виробники пропонують споживачам дуже великий вибір хлібців, серед яких, крім досить відомих гречаних хлібців для схуднення, є і така екзотика, як вироби з морською капустою, з бета-каротином або морквою.

Не зайвим буде зауважити, що відомі хлібні сорти, що містять ті ж добавки, набагато поступаються хлібцям за кількісним вмістом поживних речовин, мінералів і вітамінів.